Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Maj 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

WAŻNE LINKI
2008-2010
DESIGN
BY NITKA

dziecko karmione piersią nie chce niczego z butelki

+6
Somsiadka
Spinacz
agnese
Nitka
kika4333
odi2000
10 posters

Go down

dziecko karmione piersią nie chce niczego z butelki Empty dziecko karmione piersią nie chce niczego z butelki

Pisanie by odi2000 Sro 01 Lip 2009, 21:20

hejka, tak jak w temacie mam problem z synkiem, który był przez pierwsze pół roku karmiony wyłącznie piersią, teraz zaczęłam mu powoli wprowadzać nowe pokarmy i chciałam podać mu kaszkę, ale za cholere nie chce niczego tknąć z butli. Prbowałam też mleko i nic z tego. W pierwszym miesiącu życia był jeden dzień na butli ze względu na żółtaczkę, ale to był jeden jedyny raz i wówczas pił. Jednak tak juz sie przyzwyczaił do cycusia, że koniec świata. Jak przyzwyczaić dziecko do butli. Dla mnie to ważna sprawa, bo już niedługo wracam do pracy......

odi2000
 
 

Potrafię : wszystkiego po trochu :)
Wiek : 41
Jestem z: : wrocław
Dzieci : 1

Zaproszeń na ciacho : 0
Postów : 13


Powrót do góry Go down

dziecko karmione piersią nie chce niczego z butelki Empty Re: dziecko karmione piersią nie chce niczego z butelki

Pisanie by kika4333 Sro 01 Lip 2009, 21:29

Odi moja siostra miała ten sam problem z synkiem, ona studiowała i dziecko zostawiała z babcią wtedy była butla ale Jasiek za nic w świcie nie chciał butli dopiero jak się przegłodził zaczął po troszku pić butlą i tak zostało.
kika4333
kika4333
 
 

Potrafię : duuuuużo
Wiek : 43
Jestem z: : centrum Polski
Dzieci : Kacper Natalia

Zaproszeń na ciacho : 13
Postów : 689


Powrót do góry Go down

dziecko karmione piersią nie chce niczego z butelki Empty Re: dziecko karmione piersią nie chce niczego z butelki

Pisanie by odi2000 Sro 01 Lip 2009, 21:32

Na razie próbowałam podać mu mleko modyf. i kaszkę, ale mąż mi podpowiada, żebym ściagnęła pokarm i podała mu w butelce. Widzę 2 wyjścia: podać mu znajome mleczko w butli lub przetrzymać na głodniaka. Mam miesiąc na wdrożenie butli... LOL

odi2000
 
 

Potrafię : wszystkiego po trochu :)
Wiek : 41
Jestem z: : wrocław
Dzieci : 1

Zaproszeń na ciacho : 0
Postów : 13


Powrót do góry Go down

dziecko karmione piersią nie chce niczego z butelki Empty Re: dziecko karmione piersią nie chce niczego z butelki

Pisanie by kika4333 Sro 01 Lip 2009, 21:42

Świetny pomysł. Ja ze swoją córcią też tak robiłam.
kika4333
kika4333
 
 

Potrafię : duuuuużo
Wiek : 43
Jestem z: : centrum Polski
Dzieci : Kacper Natalia

Zaproszeń na ciacho : 13
Postów : 689


Powrót do góry Go down

dziecko karmione piersią nie chce niczego z butelki Empty Re: dziecko karmione piersią nie chce niczego z butelki

Pisanie by Nitka Sro 01 Lip 2009, 21:43

odi, nie dawaj mu kaszki z butelki
po co?
jest już duży, spokojnie nauczy się jeść kaszkę łyżeczką, serio!
To będzie dla niego nowe, fascynujące doświadczenie, krok w stronę "dorosłości". I tak będziesz pewnie niedługo wprowadzać zupki i owoce i też łyżką.
Mój synek ładnie zjadał z łychy w 5 m-cu i wiem, ze to możliwe.

Uważam, że tak jest lepiej i dla niego i dla jego ząbków.
Kaszki z butelki też nigdy nie chciał pić.
Nitka
Nitka
 
 

Potrafię : zrobić jajecznicę
Wiek : 41
Jestem z: : Stolica
Dzieci : Kondek

Zaproszeń na ciacho : 64
Postów : 3233


http://www.nie-zla-mama.com

Powrót do góry Go down

dziecko karmione piersią nie chce niczego z butelki Empty Re: dziecko karmione piersią nie chce niczego z butelki

Pisanie by kika4333 Sro 01 Lip 2009, 21:44

Wiesz tylko później dopiero się dowiedziałam, dlatego że sciągałam pokarm to straciłam.
kika4333
kika4333
 
 

Potrafię : duuuuużo
Wiek : 43
Jestem z: : centrum Polski
Dzieci : Kacper Natalia

Zaproszeń na ciacho : 13
Postów : 689


Powrót do góry Go down

dziecko karmione piersią nie chce niczego z butelki Empty Re: dziecko karmione piersią nie chce niczego z butelki

Pisanie by agnese Sro 01 Lip 2009, 21:56

moja na początku jedla kaszke z lyzeczki Żartowniś ale potem nie chciala i przestawila sie na butle i teraz bez butli nie zasnie Co?
agnese
agnese
 
 

Potrafię : wiele
Wiek : 40
Jestem z: : FR
Dzieci : mam córeczkę

Zaproszeń na ciacho : 23
Postów : 1559


Powrót do góry Go down

dziecko karmione piersią nie chce niczego z butelki Empty Re: dziecko karmione piersią nie chce niczego z butelki

Pisanie by odi2000 Sro 01 Lip 2009, 22:31

No zupki i owoce podaje mu łyżeczką, ale na wieczór chciałam podać mu kaszkę w butli. Ma już stały rytm... kąpiel, jedzonko i spanie. Jak już jest ubierany po kąpieli, to już się nie moze doczekać jedzonka, a łyżeczką trochę by to potrwało póki co. A tak czy inaczej muszę go nauczyć pić z butli mleko, bo niedługo wracam do pracy... Cycka nie będzie przez parę godzin...
Kika... myślalam że ściągając pokarm można nadal utzrymać laktację...

odi2000
 
 

Potrafię : wszystkiego po trochu :)
Wiek : 41
Jestem z: : wrocław
Dzieci : 1

Zaproszeń na ciacho : 0
Postów : 13


Powrót do góry Go down

dziecko karmione piersią nie chce niczego z butelki Empty Re: dziecko karmione piersią nie chce niczego z butelki

Pisanie by Spinacz Czw 02 Lip 2009, 00:47

dziewczyny, mleko modyfikowane to nie trucizna

ściąganie pokarmu plus powrót do pracy to ciężka sprawa, będziesz zmęczona itp.

karmienie np rano i wieczorem wystarczy by maluch miał wciąż ochronę
Spinacz
Spinacz
 
 

Potrafię : całkiem nieźle fotografować
Wiek : 41
Jestem z: : Płock
Dzieci : Julek, Oliwka, Zuza

Zaproszeń na ciacho : 8
Postów : 312


Powrót do góry Go down

dziecko karmione piersią nie chce niczego z butelki Empty Re: dziecko karmione piersią nie chce niczego z butelki

Pisanie by Somsiadka Czw 02 Lip 2009, 00:57

a pewnie, Spinaczu masz rację
Somsiadka
Somsiadka
 
 

Potrafię : Zjesc kilo lodow na raz
Wiek : 44
Jestem z: : Zielona Góra
Dzieci : Hanuta i Bartek

Zaproszeń na ciacho : 4
Postów : 194


Powrót do góry Go down

dziecko karmione piersią nie chce niczego z butelki Empty Re: dziecko karmione piersią nie chce niczego z butelki

Pisanie by sylwia Czw 02 Lip 2009, 01:31

moze przegłodz troszeczke to zobaczysz
sylwia
sylwia
 
 

Potrafię : duzo
Wiek : 37
Jestem z: : Glasgow
Dzieci : Wiktoria

Zaproszeń na ciacho : 44
Postów : 1401


Powrót do góry Go down

dziecko karmione piersią nie chce niczego z butelki Empty Re: dziecko karmione piersią nie chce niczego z butelki

Pisanie by sylwia Czw 02 Lip 2009, 01:33

dorwie sie do butli i napewno zacznie jesc ja bym sciagała pokarm skoro mam to po co mam podawac dziecku cos innego
a sciaganie nie zajmie ci duzo czasu
sylwia
sylwia
 
 

Potrafię : duzo
Wiek : 37
Jestem z: : Glasgow
Dzieci : Wiktoria

Zaproszeń na ciacho : 44
Postów : 1401


Powrót do góry Go down

dziecko karmione piersią nie chce niczego z butelki Empty Re: dziecko karmione piersią nie chce niczego z butelki

Pisanie by gonialbn Wto 18 Sie 2009, 00:44

Ja w sytuacjach awaryjnych podawałam miarką/strzykawką do podawania leków ale uczymy się jeść łyżeczką.Oczywiście mój mąż chce dawać butelkę,niech daje...hihi powodzenia
gonialbn
gonialbn
 
 

Potrafię : stanąć na głowie
Wiek : 47
Jestem z: : ?
Dzieci : !

Zaproszeń na ciacho : 16
Postów : 781


Powrót do góry Go down

dziecko karmione piersią nie chce niczego z butelki Empty Re: dziecko karmione piersią nie chce niczego z butelki

Pisanie by odi2000 Wto 18 Sie 2009, 22:54

NA szczęscie nie było tak źle. Początkowo bardzo się buntował i wpadał w histerię na widok butli, ale podałam mu tommee tippee i po kilku próbach zaskoczył i teraz bez problemu pije (naprzemiennie karmie piersią i butlą). Nauczyłam go również picia meka modyf bo poczatkow nie chcial a idzie do żłoba. Więc na początku mieszałam mu sztuczne z moim i z każdym dniem zmniejszałam proporcje. I teraz tez pije sztuczne bez problemu. Kaszek nie je ani z łyzeczki ani butli, po prostu nie lubi...

odi2000
 
 

Potrafię : wszystkiego po trochu :)
Wiek : 41
Jestem z: : wrocław
Dzieci : 1

Zaproszeń na ciacho : 0
Postów : 13


Powrót do góry Go down

dziecko karmione piersią nie chce niczego z butelki Empty Re: dziecko karmione piersią nie chce niczego z butelki

Pisanie by Ewa Tomczyk Sro 19 Sie 2009, 18:55

sylwia napisał:dorwie sie do butli i napewno zacznie jesc ja bym sciagała pokarm skoro mam to po co mam podawac dziecku cos innego
a sciaganie nie zajmie ci duzo czasu
ja niestety jak zaczełam sciagac pokarm zeby podawac małej bo nie mogłam jej przykładac do piersi to po dwoch tygodniach go straciłam.
ponoc przy karmieniu piersia jest inna laktacja.
Ewa Tomczyk
Ewa Tomczyk
 
 

Potrafię : wciąż nieodkryte możliwości:)
Wiek : 34
Jestem z: : Radomia
Dzieci : Wiktoria

Zaproszeń na ciacho : 3
Postów : 84


Powrót do góry Go down

dziecko karmione piersią nie chce niczego z butelki Empty Re: dziecko karmione piersią nie chce niczego z butelki

Pisanie by odi2000 Sro 19 Sie 2009, 22:39

Ewa Tomczyk napisał:
sylwia napisał:dorwie sie do butli i napewno zacznie jesc ja bym sciagała pokarm skoro mam to po co mam podawac dziecku cos innego
a sciaganie nie zajmie ci duzo czasu
ja niestety jak zaczełam sciagac pokarm zeby podawac małej bo nie mogłam jej przykładac do piersi to po dwoch tygodniach go straciłam.
ponoc przy karmieniu piersia jest inna laktacja.

Tak jest, dziecko to najlepszy laktator!!!

odi2000
 
 

Potrafię : wszystkiego po trochu :)
Wiek : 41
Jestem z: : wrocław
Dzieci : 1

Zaproszeń na ciacho : 0
Postów : 13


Powrót do góry Go down

dziecko karmione piersią nie chce niczego z butelki Empty Re: dziecko karmione piersią nie chce niczego z butelki

Pisanie by Zaklejona Czw 20 Sie 2009, 00:28

Podawaj kaszke lycha!
Zaklejona
Zaklejona
 
 

Potrafię : pomalować dom
Wiek : 54
Jestem z: : Radomia
Dzieci : 3

Zaproszeń na ciacho : 1
Postów : 35


Powrót do góry Go down

dziecko karmione piersią nie chce niczego z butelki Empty Re: dziecko karmione piersią nie chce niczego z butelki

Pisanie by odi2000 Pią 21 Sie 2009, 18:54

on kaszek po prostu nie lubi. Probowałam łycha i nic. Po prostu mu nie wchodzą i już

odi2000
 
 

Potrafię : wszystkiego po trochu :)
Wiek : 41
Jestem z: : wrocław
Dzieci : 1

Zaproszeń na ciacho : 0
Postów : 13


Powrót do góry Go down

dziecko karmione piersią nie chce niczego z butelki Empty Re: dziecko karmione piersią nie chce niczego z butelki

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach