Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Maj 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

WAŻNE LINKI
2008-2010
DESIGN
BY NITKA

I kolejny weekend!!!!!!

+7
Nieznajoma
Majka
rossi82
gonialbn
Marzena i Maja
aminka
Mama i corcia
11 posters

Go down

I kolejny weekend!!!!!! Empty I kolejny weekend!!!!!!

Pisanie by Mama i corcia Sob 27 Cze 2009, 12:09

Normalnie dziewczyny jestem w szoku,wchodze na forum a tu zadnych postow,zupelnie nic Co? pisac prosze co porabiacie ciekawego??

U nas pochmurnie ale od czasu do czasu gdzies wylazi slonce no i nie pada Tak i mam nadzieje ze tak juz zostanie.
M&M wcinaja sniadanko a ja z kawusia zasiadlam przed kompem.Potem zaliczymy jakis spacerek z dziewczynkami i sklep a wieczorem pieczemy szarlotke i bedziemy sie nia objadac.Jak ktoras bedzie chciala kawalek to pisac Piątka! No wineczko tez bedzie oczywiscie

Zycze milego dzionka Wszystkim LOL
Mama i corcia
Mama i corcia
 
 

Potrafię : dobrze zjesc:))
Wiek : 42
Jestem z: : Austrii
Dzieci : Jessica

Zaproszeń na ciacho : 149
Postów : 6803


Powrót do góry Go down

I kolejny weekend!!!!!! Empty Re: I kolejny weekend!!!!!!

Pisanie by aminka Sob 27 Cze 2009, 12:13

Jak to zadnych postow, ja juz 3 napisalam LOL hihi
Wlasnie teraz sie zegnam, bo mala juz pod drzwiami stoi i idziemy na spacer. U nas tez nie pada wiec trezeba korzstac. Slonca co prawda tez nie ma, ale przynajmniej bardzo cieplutko LOL
Pozdrawiam i zycze milej sobotki!!
aminka
aminka
 
 

Potrafię : pakowac walizki :)
Wiek : 45
Jestem z: : z miasta...
Dzieci : sliczna coreczka

Zaproszeń na ciacho : 27
Postów : 1090


Powrót do góry Go down

I kolejny weekend!!!!!! Empty Re: I kolejny weekend!!!!!!

Pisanie by Marzena i Maja Sob 27 Cze 2009, 12:47

Witajcie weekendowo!
Niedlugo pojdziemy na spacerek i do sklepu jak juz MiC pisala.
Oj jak mi tu dobrze u MiC!!!
Szkoda tylko ze pogoda taka szara.
Marzena i Maja
Marzena i Maja
 
 

Potrafię : gotowac, zrozumiec dzieci, pomagac, spac
Wiek : 39
Jestem z: : Szklarska Poreba
Dzieci : Maja Emilia

Zaproszeń na ciacho : 35
Postów : 2104


Powrót do góry Go down

I kolejny weekend!!!!!! Empty Re: I kolejny weekend!!!!!!

Pisanie by gonialbn Sob 27 Cze 2009, 13:03

U mnie pochmurno ale się przejaśnia,pakujemy się bo w środę do Polski lecimy.
Mamy tatusia w domu więc zrobię sałatkę z kurczakiem.
gonialbn
gonialbn
 
 

Potrafię : stanąć na głowie
Wiek : 47
Jestem z: : ?
Dzieci : !

Zaproszeń na ciacho : 16
Postów : 781


Powrót do góry Go down

I kolejny weekend!!!!!! Empty Re: I kolejny weekend!!!!!!

Pisanie by rossi82 Sob 27 Cze 2009, 13:04

My dzisiaj totalnie niewyspani jesteśmy z Piernikiem. W nocy młody płakał bo idą mu kolejne ząbki a na domiar złego od trzeciej rano uganiałam się za pająkiem który wyłaził skądś dopiero jak kładliśmy się do łóżka. Toteż zasnęłam dopiero jak zatłukłam potwora.
rossi82
rossi82
 
 

Potrafię : zrobić bardzo smacznego zakalca ;)
Wiek : 41
Jestem z: : Szkocji
Dzieci : jedna sztuka ;)

Zaproszeń na ciacho : 68
Postów : 1933


Powrót do góry Go down

I kolejny weekend!!!!!! Empty Re: I kolejny weekend!!!!!!

Pisanie by Mama i corcia Nie 28 Cze 2009, 01:18

Rossi normalnie nie powiem nic innego jak tylko to ze Ty to wymiatasz poprostu.Poczatek tragiczny no bo Pierniczek cierpi wiec ja juz smutna a koncowka jak przywalilas to malo sie nie posikalam.
Mama i corcia
Mama i corcia
 
 

Potrafię : dobrze zjesc:))
Wiek : 42
Jestem z: : Austrii
Dzieci : Jessica

Zaproszeń na ciacho : 149
Postów : 6803


Powrót do góry Go down

I kolejny weekend!!!!!! Empty Re: I kolejny weekend!!!!!!

Pisanie by Majka Nie 28 Cze 2009, 09:57

a u nas tez pogoda jakas nijaka niby ciepło ale co chwilke padac deszcz :(a dzis jeszcze nie wiem co i jak.
Wczoraj bylismy z rodzinka na zakupach mlodej sandałki kupowałam bo stare juz na styk były i ja sobie wreszcie na lato klapki kupiłam skorzystalam z obnizki 50% w Deichmanie i kupiłam za całe 29zł hihihi ale zaszalałam LOL z młoda był wikeszy problem bo nie wiem co tej smarkuli odbiło te ciasne te duze te na styk i nie ząłozy wogole a gowniara ma niecałe 3 latka w koncu wyszłam z ,,Bartka" i mowie do meza ze moze w Adidasie jakas obnizka a ta jak usłyszała tak ona chce Adidasa i wiecie co weszla do sklepu wziełam sndałki (jak dla mnie takei sobie) ale rozowe aona ze te dobre choc jeszcze nie przymierzyła oczywiscie ze psaowały nawet sie przeszła po sklepie a potem powiedziala ze :adidiasia chce i juz ech snobka mi wyrasta tylko nei wiem gdzie błąd popelnilismy
Majka
Majka
 
 

Potrafię : hmmm
Wiek : 47
Jestem z: : z małopolskiego/okolice krakowa
Dzieci : dwoje:)

Zaproszeń na ciacho : 7
Postów : 254


Powrót do góry Go down

I kolejny weekend!!!!!! Empty Re: I kolejny weekend!!!!!!

Pisanie by Nieznajoma Nie 28 Cze 2009, 14:36

u nas w dzien gorąco i duszno w nocy burze i blyski roksana sie obudzila o 3 bo było za gorąco porozbierałam ja do majtek i podkoszulka dopiero tka była w stanie zasnac :(( troche odcieci jestesmy zalało cieżkowice i w strone tarnowa nie ma jak sie dostac ciekawa jestem co bedzie do wtroku bo mam tak jazde ale jak dzis tez bedzie padac to chyba zadzwonie i przeniose bo normalnie koszmar!!!
Nieznajoma
Nieznajoma
 
 

Potrafię : wszystko
Wiek : 37
Jestem z: : polski
Dzieci : 1 drugie w drodze ;)

Zaproszeń na ciacho : 80
Postów : 3810


Powrót do góry Go down

I kolejny weekend!!!!!! Empty Re: I kolejny weekend!!!!!!

Pisanie by Mama i corcia Nie 28 Cze 2009, 15:33

I u nas sobota do du...znow leje.W nocy siedzielismy sobie na balkonie bo bylo mimo deszczu i blyskow tak cieplutko a tu nagle bez zadnego ostrzezenia jak nie jebnal piorun w blok na przeciwko nas to nie moglismy sie w drzwiach zmiescic a najlepszy tekst do tego powiedziala M&M to myslalam ze sie posikam ze smiechu oczywiscie jak juz przestalam sie trzasc ze strachu" stokrotka czizes ja pierdole" Zakręcony Zakręcony Zakręcony (napisalam tak jak sie wymawia).
Mama i corcia
Mama i corcia
 
 

Potrafię : dobrze zjesc:))
Wiek : 42
Jestem z: : Austrii
Dzieci : Jessica

Zaproszeń na ciacho : 149
Postów : 6803


Powrót do góry Go down

I kolejny weekend!!!!!! Empty Re: I kolejny weekend!!!!!!

Pisanie by sylwia Nie 28 Cze 2009, 17:19

My w piątek byliśmy u moyba narazie ostatnia noc poza domem jej siostry na noc ale to było coś okropnego Wikunia budziła się co chwila z płaczem spałam troszke to chyba ostatnia noc poza domem wczoraj cały dzien pracowałam mąż zajmował się małą więc ja skożystałam a dziś odpoczywam i mam troszke czasu na internet w końcu
sylwia
sylwia
 
 

Potrafię : duzo
Wiek : 37
Jestem z: : Glasgow
Dzieci : Wiktoria

Zaproszeń na ciacho : 44
Postów : 1401


Powrót do góry Go down

I kolejny weekend!!!!!! Empty Re: I kolejny weekend!!!!!!

Pisanie by Marzena i Maja Nie 28 Cze 2009, 17:36

Mama i corcia napisał:I u nas sobota do du...znow leje.W nocy siedzielismy sobie na balkonie bo bylo mimo deszczu i blyskow tak cieplutko a tu nagle bez zadnego ostrzezenia jak nie jebnal piorun w blok na przeciwko nas to nie moglismy sie w drzwiach zmiescic a najlepszy tekst do tego powiedziala M&M to myslalam ze sie posikam ze smiechu oczywiscie jak juz przestalam sie trzasc ze strachu" stokrotka czizes ja pierdole" Zakręcony Zakręcony Zakręcony (napisalam tak jak sie wymawia).
No ten piorun nas postawil na rowne nogi, cale szczescie ze dzieci nie obudzilo a byl niesamowity huk a swiatlo bylo takie jakby slonce z nieba spadlo.
Szybko ucieklysms do srodka, czeslysmy sie jeszcze przez jakis czas.
dzizas k.u.r.w.a ja pierdole
Marzena i Maja
Marzena i Maja
 
 

Potrafię : gotowac, zrozumiec dzieci, pomagac, spac
Wiek : 39
Jestem z: : Szklarska Poreba
Dzieci : Maja Emilia

Zaproszeń na ciacho : 35
Postów : 2104


Powrót do góry Go down

I kolejny weekend!!!!!! Empty Re: I kolejny weekend!!!!!!

Pisanie by mama33 Nie 28 Cze 2009, 18:27

No i po weekendzie! Czy dla Was też ten czas biegnie jak szalony? Bo dla mnie to aż za szybko leci!!!!
Wczoraj byliśmy w odwiedzinach u mojej kochanej mamusi! A dziś siedzę cały dzień w domku! Rano dzwoniła teściowa sprawdzała czy nie nocowaliśmy u mojej mamy ( bo jest cholernie o to zazdrosna-dziwna osoba) a poza tym zapytała mnie czemu w zeszłą niedzielę o 12.30 nie odebrałam od niej telefonu? Co wtedy robiłam? Byłam w szoku po jej pytaniach niedługo to będę jej musiała zdawać relację ile dziennie robie kupek i o której ( choć takie pytanie z jej ust już też kiedyś słyszałam)!
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

I kolejny weekend!!!!!! Empty Re: I kolejny weekend!!!!!!

Pisanie by aniaffff Nie 28 Cze 2009, 23:29

Dzisiejszy dzień był do dupy. Nawet przez chwilę nie odczułam że była niedziela. Szkoda gadać...
Na dodatek dzisiaj są Dni Głownia i jest koncert Kombi, nie jestem może wielka fanka ale koncert to koncert. Zawsze jest fajnie, szczególnie ta atmosfera. W każdym bądz razie oczywiście nie pojechaliśmy bo przecież o tej samej godzinie moje dziecie idzie spać a może sie obudzić i teściowa go nie uśpi. Szkoda mi...
aniaffff
aniaffff
 
 

Potrafię : niezle sprzatać
Wiek : 42
Jestem z: : Głowna
Dzieci : cudnego synka Filipka

Zaproszeń na ciacho : 145
Postów : 6097


Powrót do góry Go down

I kolejny weekend!!!!!! Empty Re: I kolejny weekend!!!!!!

Pisanie by Marzena i Maja Nie 28 Cze 2009, 23:47

Mama33 wspolczuje tesciowej!!!
Aniaffff przykro mi ze nie mialas udanego weekendu.
Marzena i Maja
Marzena i Maja
 
 

Potrafię : gotowac, zrozumiec dzieci, pomagac, spac
Wiek : 39
Jestem z: : Szklarska Poreba
Dzieci : Maja Emilia

Zaproszeń na ciacho : 35
Postów : 2104


Powrót do góry Go down

I kolejny weekend!!!!!! Empty Re: I kolejny weekend!!!!!!

Pisanie by Mama i corcia Pon 29 Cze 2009, 00:37

Mama33 no tesciowa Twoja to juz chyba lekko przegina tak mi sie cos wydaje,moze zaczniesz jej grafik robic co robilas kazdego dnia i o ktorej godzinie?Cholera jasna z tymi tesciowymi Bez komentarza! nic tylko Anty

Aniafff wierze ze Ci przykro,sami tez juz pare razy musielismy sobie darowac jakies fajne imprezy bo my tu nie mamy nikogo z kim by mozna bylo zostawic Jessi a wiadomo wszystko co fajne to pozno sie zaczyna i tez mi zawsze jest cholernie szkoda ale cuz na to poradzic.Dzieci odrosna to wtedy bedziemy szalec,ja sie zawsze smieje ze juz bede wtedy o balkoniku pelzac na te imprezy ale co tam jakos doczlapie,przynajmniej bede sie mogla bujac na maxa bo sie nie przewroce Zakręcony Zakręcony
Mama i corcia
Mama i corcia
 
 

Potrafię : dobrze zjesc:))
Wiek : 42
Jestem z: : Austrii
Dzieci : Jessica

Zaproszeń na ciacho : 149
Postów : 6803


Powrót do góry Go down

I kolejny weekend!!!!!! Empty Re: I kolejny weekend!!!!!!

Pisanie by dagolis Pon 29 Cze 2009, 11:04

sobota minęła szybko bo do południa spałam z Natalią. potem spacerek, zakupy a wieczorem spotkanie ze znajomymi.
wczoraj cały dzień mnie nie było bo byłam trochę u Zwierzaka a potem na grillu z okazji imienin mojej mamy... ogólnie weekend minął mi bardzo miło....

dagolis
 
 

Wiek : 73
Jestem z: : Wawa
Dzieci : Julia

Zaproszeń na ciacho : 51
Postów : 2524


Powrót do góry Go down

I kolejny weekend!!!!!! Empty Re: I kolejny weekend!!!!!!

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach