Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Maj 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

WAŻNE LINKI
2008-2010
DESIGN
BY NITKA

Polecam - jak tylko przyjdzie lato (o ile przyjdzie)

+6
agnese
rossi82
dagolis
sylwia
Nieznajoma
aminka
10 posters

Go down

Polecam - jak tylko przyjdzie lato (o ile przyjdzie) Empty Polecam - jak tylko przyjdzie lato (o ile przyjdzie)

Pisanie by aminka Sro 24 Cze 2009, 13:50

Dziewczyny polecam goraco kolko do plywania dla maluchow, nawet tych najmniejszych:

http://www.allegro.pl/item665858286_swimtrainer_nauka_plywania_od_3_m_ca_prezent.html

Moze najtansze nie jest, ale naprawde warto. Maluch ma frajde jak nie wiem co, a rodzice nie musza caly czas siedziec w wodzie z maluchem na rekach. Mogo sobie plywac w poblizu. Swietnie sprawdzilo sie w basenach jak i w morzu (przy malutkich falach).

Kolka sa dla dzieci w roznych przedzialach wiekowych i wagowych.
Naprawde moge tylko polecic!!! Ale bajeer!
aminka
aminka
 
 

Potrafię : pakowac walizki :)
Wiek : 45
Jestem z: : z miasta...
Dzieci : sliczna coreczka

Zaproszeń na ciacho : 27
Postów : 1090


Powrót do góry Go down

Polecam - jak tylko przyjdzie lato (o ile przyjdzie) Empty Re: Polecam - jak tylko przyjdzie lato (o ile przyjdzie)

Pisanie by Nieznajoma Sro 24 Cze 2009, 14:28

no super faktycznie jak tylko zdam prawko to bede jezdzic na basen na pewno sie zaopatrze w takie cudo dla malej dzieki za link:)
Nieznajoma
Nieznajoma
 
 

Potrafię : wszystko
Wiek : 37
Jestem z: : polski
Dzieci : 1 drugie w drodze ;)

Zaproszeń na ciacho : 80
Postów : 3810


Powrót do góry Go down

Polecam - jak tylko przyjdzie lato (o ile przyjdzie) Empty Re: Polecam - jak tylko przyjdzie lato (o ile przyjdzie)

Pisanie by sylwia Sro 24 Cze 2009, 14:40

Ja mam coś podobnego tylko dzidzuś sobie w nim siedzi ale musze jeszcze poczekać bo Wikunia jeszcze sama nie siedzi ale super sprawa bo dzidziuś sam sobie siedzi i może się bawić w wodzie a i my mamy nie musimy cały czas na ręcach trzymać
sylwia
sylwia
 
 

Potrafię : duzo
Wiek : 37
Jestem z: : Glasgow
Dzieci : Wiktoria

Zaproszeń na ciacho : 44
Postów : 1401


Powrót do góry Go down

Polecam - jak tylko przyjdzie lato (o ile przyjdzie) Empty Re: Polecam - jak tylko przyjdzie lato (o ile przyjdzie)

Pisanie by dagolis Czw 25 Cze 2009, 12:36

też mam takie kółko w którym dziecko siedzi ale to zupełnie co innego niż to o czym pisze aminka. to co ma aminka służy do nauki pływania od maleńkiego dziecka a w tym siedzącym dziecko się jedynie może popluskać w wodzie. zastanawiałałam się tez nad kupnem tego ale jakos nie wyszło.oglądałam coś bardzo podobnego na necie ale jeszcze odrobinę inne i nieststy trochę droższe. ale może jednak się skuszę na takie????

dagolis
 
 

Wiek : 73
Jestem z: : Wawa
Dzieci : Julia

Zaproszeń na ciacho : 51
Postów : 2524


Powrót do góry Go down

Polecam - jak tylko przyjdzie lato (o ile przyjdzie) Empty Re: Polecam - jak tylko przyjdzie lato (o ile przyjdzie)

Pisanie by rossi82 Czw 25 Cze 2009, 12:52

faaajne, sama bym w takim popływała LOL
rossi82
rossi82
 
 

Potrafię : zrobić bardzo smacznego zakalca ;)
Wiek : 41
Jestem z: : Szkocji
Dzieci : jedna sztuka ;)

Zaproszeń na ciacho : 68
Postów : 1933


Powrót do góry Go down

Polecam - jak tylko przyjdzie lato (o ile przyjdzie) Empty Re: Polecam - jak tylko przyjdzie lato (o ile przyjdzie)

Pisanie by agnese Czw 25 Cze 2009, 13:14

rossi82 napisał:faaajne, sama bym w takim popływała LOL
ja też bo sama nietety nie umiem:(
agnese
agnese
 
 

Potrafię : wiele
Wiek : 40
Jestem z: : FR
Dzieci : mam córeczkę

Zaproszeń na ciacho : 23
Postów : 1559


Powrót do góry Go down

Polecam - jak tylko przyjdzie lato (o ile przyjdzie) Empty Re: Polecam - jak tylko przyjdzie lato (o ile przyjdzie)

Pisanie by Marzena Czw 25 Cze 2009, 16:11

extra chyba kupię małemu i będziemy pływać
Marzena
Marzena
 
 

Potrafię : :)
Wiek : 45
Jestem z: : okolic stolicy
Dzieci : słodziak Mati :)

Zaproszeń na ciacho : 31
Postów : 1551


Powrót do góry Go down

Polecam - jak tylko przyjdzie lato (o ile przyjdzie) Empty Re: Polecam - jak tylko przyjdzie lato (o ile przyjdzie)

Pisanie by Mama i corcia Czw 25 Cze 2009, 16:33

No naprawde fajna sprawa.Chyba zakupie malejk takie.
Mama i corcia
Mama i corcia
 
 

Potrafię : dobrze zjesc:))
Wiek : 42
Jestem z: : Austrii
Dzieci : Jessica

Zaproszeń na ciacho : 149
Postów : 6803


Powrót do góry Go down

Polecam - jak tylko przyjdzie lato (o ile przyjdzie) Empty Re: Polecam - jak tylko przyjdzie lato (o ile przyjdzie)

Pisanie by aminka Czw 25 Cze 2009, 16:58

A i jeszcze cos polece. MAla dostala na urodzinki i wlasnie to cos nadmuchalam LOL Nie jest duze, w upalne dni mozna wystawic na ogrodek, albo po prostu na balkon. A jak nie ma upalnych dni to i piasek mozna w to nasypac i juz. U nas stoi chwilowo w pokoju, ale juz mala w tym wariuje jak dzikus LOL Fajne bo miekkie i nic sobie nie zrobi
Oto link

http://www.allegro.pl/item663542260_39_99_zl_basenik_muchomor_z_daszkiem_poleam.html
aminka
aminka
 
 

Potrafię : pakowac walizki :)
Wiek : 45
Jestem z: : z miasta...
Dzieci : sliczna coreczka

Zaproszeń na ciacho : 27
Postów : 1090


Powrót do góry Go down

Polecam - jak tylko przyjdzie lato (o ile przyjdzie) Empty Re: Polecam - jak tylko przyjdzie lato (o ile przyjdzie)

Pisanie by gonialbn Czw 25 Cze 2009, 18:21

My już koło mamy ale czekamy na pierwszą wizytę na basenie bo czytałam,ze dziecko powinno być pierwszych szczepieniach co oznacza,ze powinna mieć ok 6miesięcy,ale zapytam lekarza.
gonialbn
gonialbn
 
 

Potrafię : stanąć na głowie
Wiek : 47
Jestem z: : ?
Dzieci : !

Zaproszeń na ciacho : 16
Postów : 781


Powrót do góry Go down

Polecam - jak tylko przyjdzie lato (o ile przyjdzie) Empty Re: Polecam - jak tylko przyjdzie lato (o ile przyjdzie)

Pisanie by aminka Czw 25 Cze 2009, 18:39

U ns wszyscy mowia, ze od 3 mca (mniej wiecej, jak jest 3 badanie) juz mozna. Jak sie zapisalam na basen to byla grupa samych 3-6 miesieczniakow LOL
aminka
aminka
 
 

Potrafię : pakowac walizki :)
Wiek : 45
Jestem z: : z miasta...
Dzieci : sliczna coreczka

Zaproszeń na ciacho : 27
Postów : 1090


Powrót do góry Go down

Polecam - jak tylko przyjdzie lato (o ile przyjdzie) Empty Re: Polecam - jak tylko przyjdzie lato (o ile przyjdzie)

Pisanie by Triss Czw 25 Cze 2009, 21:06

no moja ala dostala wlasnie dmuchany basen
ale bede ja tamn pluskac w przyszlym roku za to kapi sie sliczniew w baseniku
Triss
Triss
 
 

Potrafię : różnie
Wiek : 54
Jestem z: : podkarpacia
Dzieci : wspaniałacórka i następne w drodze

Zaproszeń na ciacho : 16
Postów : 794


Powrót do góry Go down

Polecam - jak tylko przyjdzie lato (o ile przyjdzie) Empty Re: Polecam - jak tylko przyjdzie lato (o ile przyjdzie)

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach