Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Maj 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

WAŻNE LINKI
2008-2010
DESIGN
BY NITKA

Czy liczycie sie z tym co podoba sie Waszym mezom?

+13
Triss
sylwia
Nieznajoma
rumianek :)
Mo24nis
Mama i corcia
mama33
dagolis
Marzena
rossi82
MAjax
Marzena i Maja
aminka
17 posters

Go down

Czy liczycie sie z tym co podoba sie Waszym mezom? Empty Czy liczycie sie z tym co podoba sie Waszym mezom?

Pisanie by aminka Czw 04 Cze 2009, 01:24

Chodzi mi o wyglad zewnetrzny. Czy macie np. dlugie wlosy, bo maz lubi? A moze przeciwnie - maz lubi dlugie, a Wy scinacie na krociotko bo tak Wy lubicie? Podobnie z ubiorem nosicie spodnie chociaz maz wolaby Was widziec w spodniczce, ale Wy tego nie cierpicie? Itp. itd. Wiecie o co mi chodzi Hah

Mojemu malzowi obojetne jest jak sie ubiore w spodnie czy w spodniczke. Jest typem "praktycznym" i wie, ze wygoda najwazniejsza, chociaz wiadomo jak sie odpicuje to mu sie podoba, a co LOL
Za to uwielbia dlugie wlosy i "konski ogon". Ja caly czas tak sie tez czesalam (bardziej z wygody), ale w koncu mi sie znudzilo i postanowilam sciac wlosy. Wiedzialam, ze bardzo przeciwny nie bedzie, ale zadowolony tez nie bardzo. Stwierdzilam, ze zetne duzo, ale zostawie takie, zeby ewentualnie zlapac w kitke (kompromis, hehe) no i uslyszalam potem: teraz to jest mysia kitka, a nie zaden konski ogon! O nie mogę!
W sumie mu sie podobalo, bo jak stwierdzil to cos nowego, innego i ze do mnie pasuje.

Ogolnie jest otwarty na nowosci wiec nie mam obawy, ze cos mu sie bardzo nie spodoba.
Ja tez lubie mu sie podobac, ale nie ubralabym czegos co by mi sie bardzo nie podobalo, a jemu owszem. Jakos bym nie mogla.

Ale zamotalam... Zakręcony
aminka
aminka
 
 

Potrafię : pakowac walizki :)
Wiek : 45
Jestem z: : z miasta...
Dzieci : sliczna coreczka

Zaproszeń na ciacho : 27
Postów : 1090


Powrót do góry Go down

Czy liczycie sie z tym co podoba sie Waszym mezom? Empty Re: Czy liczycie sie z tym co podoba sie Waszym mezom?

Pisanie by Marzena i Maja Czw 04 Cze 2009, 01:47

Jak i mi sie podoba to nie ma problemu zeby miec tak jak jemu sie podoba, ale przeciwko sobie nie ma bata.
Marzena i Maja
Marzena i Maja
 
 

Potrafię : gotowac, zrozumiec dzieci, pomagac, spac
Wiek : 39
Jestem z: : Szklarska Poreba
Dzieci : Maja Emilia

Zaproszeń na ciacho : 35
Postów : 2104


Powrót do góry Go down

Czy liczycie sie z tym co podoba sie Waszym mezom? Empty Re: Czy liczycie sie z tym co podoba sie Waszym mezom?

Pisanie by MAjax Czw 04 Cze 2009, 08:35

Biorę zdanie małża pod uwagę, ale nie jest ono decydujące przy podejmowaniu przeze mnie decyzji Baba rządzi!
MAjax
MAjax
 
 

Wiek : 43
Jestem z: : Warszawa
Dzieci : 1 sztuka męska

Zaproszeń na ciacho : 23
Postów : 1680


Powrót do góry Go down

Czy liczycie sie z tym co podoba sie Waszym mezom? Empty Re: Czy liczycie sie z tym co podoba sie Waszym mezom?

Pisanie by rossi82 Czw 04 Cze 2009, 09:59

MAjax napisał:Biorę zdanie małża pod uwagę, ale nie jest ono decydujące przy podejmowaniu przeze mnie decyzji Baba rządzi!

U mnie podobnie LOL
Jedyne czego mój chłop nie znosi a ja nie zamierzam z tego rezygnować to glany od czasu do czasu Hah
rossi82
rossi82
 
 

Potrafię : zrobić bardzo smacznego zakalca ;)
Wiek : 41
Jestem z: : Szkocji
Dzieci : jedna sztuka ;)

Zaproszeń na ciacho : 68
Postów : 1933


Powrót do góry Go down

Czy liczycie sie z tym co podoba sie Waszym mezom? Empty Re: Czy liczycie sie z tym co podoba sie Waszym mezom?

Pisanie by Marzena Czw 04 Cze 2009, 10:29

A u mnie jest tak że mąż twierdzi że jak mi jest wygodnie/w czym dobrze się czuję to i jemu się podoba. Lubi jak zakładam spódnicę/sukienkę ale nie wymusza absolutnie tego na mnie. To bardziej on ubiera się tak jak ja chcę ii lubię
Marzena
Marzena
 
 

Potrafię : :)
Wiek : 45
Jestem z: : okolic stolicy
Dzieci : słodziak Mati :)

Zaproszeń na ciacho : 31
Postów : 1551


Powrót do góry Go down

Czy liczycie sie z tym co podoba sie Waszym mezom? Empty Re: Czy liczycie sie z tym co podoba sie Waszym mezom?

Pisanie by dagolis Czw 04 Cze 2009, 11:21

mój mąż nie stawia mi żadnych wymagań co do ubioru. chodze w tym w czym lubię a jemu i tak się podoba. włosy i makijaż tak samo.
jedyne czego nie lubi i poszłam mu na ustępstwo to zdjełam akryle bo mnie o to prosił...

dagolis
 
 

Wiek : 73
Jestem z: : Wawa
Dzieci : Julia

Zaproszeń na ciacho : 51
Postów : 2524


Powrót do góry Go down

Czy liczycie sie z tym co podoba sie Waszym mezom? Empty Re: Czy liczycie sie z tym co podoba sie Waszym mezom?

Pisanie by mama33 Czw 04 Cze 2009, 11:48

A u mnie co do ubrań to lubię jak mi doradza bo wiem że powie mi prawdę i z reguły jest tak że jak mi się coś podoba to jemu również! Także co do ubiorów i gustów jesteśmy zgodni LOL
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

Czy liczycie sie z tym co podoba sie Waszym mezom? Empty Re: Czy liczycie sie z tym co podoba sie Waszym mezom?

Pisanie by Mama i corcia Czw 04 Cze 2009, 11:53

U nas podobnie,wsumie zgodny jest zawsze co do moich ubiorow.Jak sie go pytam jak gdzies wychodzimy czy dobrze wygladam to mi mowi ze jak zwykle we wszystkim pieknie Żartowniś (pantoflarz)
Jedyne z czym nie mogl sie pogodzic i bardzo nad tym ubolewal to byla zmiana koloru wlosow z blondu na braz bardzo ciemny i byl tak biedny pokrzywdzony tym ze wkoncu zaczelam sie przefarbowywac spowrotem na blond no bo co jak co ale swojemu malzowi chce sie podobac. Kibic
Mama i corcia
Mama i corcia
 
 

Potrafię : dobrze zjesc:))
Wiek : 42
Jestem z: : Austrii
Dzieci : Jessica

Zaproszeń na ciacho : 149
Postów : 6803


Powrót do góry Go down

Czy liczycie sie z tym co podoba sie Waszym mezom? Empty Re: Czy liczycie sie z tym co podoba sie Waszym mezom?

Pisanie by Mo24nis Czw 04 Cze 2009, 13:05

u mnie jest tak ja ubieram sie w to co lubie i wygladam tak jak lubie i moj maz ubiera sie tak jak ja lubie O nie mogę!
Mo24nis
Mo24nis
 
 

Potrafię : Spac caly dzien :D
Wiek : 40
Jestem z: : Czestochowa
Dzieci : Mateuszek :* i drugie w brzuszku :*

Zaproszeń na ciacho : 13
Postów : 733


http://www.bobasy.pl/mo24nis,814818,fotka.html

Powrót do góry Go down

Czy liczycie sie z tym co podoba sie Waszym mezom? Empty Re: Czy liczycie sie z tym co podoba sie Waszym mezom?

Pisanie by rumianek :) Czw 04 Cze 2009, 13:13

My mamy też bardzo podobny gust dotyczący ubioru.
Ale to za jego namową obcięłam włosy na krótko i jak chcę mu zrobić przyjemność, to wręcz na jeżyka się strzygę LOL Szybko mi odrastają, więc czasem mogę się poświęcić Na różowo
Za to on dla mnie trzyma długie włosy, mimo, że w jego pracy często mu przeszkadzają, brudzą się, kurzą, a on nie znosi całej tej ceremonii z myciem i czesaniem długich kudłów LOL
Kwiat
rumianek :)
rumianek :)
 
 

Potrafię : całe mnóstwo rzeczy :)
Wiek : 47
Jestem z: : Lublina
Dzieci : jedna kruszynka :)

Zaproszeń na ciacho : 31
Postów : 897


Powrót do góry Go down

Czy liczycie sie z tym co podoba sie Waszym mezom? Empty Re: Czy liczycie sie z tym co podoba sie Waszym mezom?

Pisanie by Nieznajoma Czw 04 Cze 2009, 13:16

dawniej chodzilismy razem na zakupy i jak mu sie nie podobalo to szukalismy czegos innego az obojgu nam bedzie pasowac teraz raczej nie pytam go o zdanie i ubieram sie po swojemu ale mu sie podoba LOL
Nieznajoma
Nieznajoma
 
 

Potrafię : wszystko
Wiek : 37
Jestem z: : polski
Dzieci : 1 drugie w drodze ;)

Zaproszeń na ciacho : 80
Postów : 3810


Powrót do góry Go down

Czy liczycie sie z tym co podoba sie Waszym mezom? Empty Re: Czy liczycie sie z tym co podoba sie Waszym mezom?

Pisanie by sylwia Czw 04 Cze 2009, 17:36

Lubie jak mojemu mężowi podoba sie moj ubor czasto pytam go o zdanie czy dobrze wygladam lubie jak mu sie podobam ale na zakupy z nim nie chodze bo bym nic nie kupiła jedyne czego kiedys nie lubil to jak zalozylam bluzki z duzym dekoldem teraz mu mineło czasami zastanawiam sie dlaczego moze juz nie jest zazdrosny o mnie
sylwia
sylwia
 
 

Potrafię : duzo
Wiek : 37
Jestem z: : Glasgow
Dzieci : Wiktoria

Zaproszeń na ciacho : 44
Postów : 1401


Powrót do góry Go down

Czy liczycie sie z tym co podoba sie Waszym mezom? Empty Re: Czy liczycie sie z tym co podoba sie Waszym mezom?

Pisanie by Triss Czw 04 Cze 2009, 21:33

ja mam dlugie wlosy bo moj maz lubi ale jak poznalismy sie to mialam dlugie
generalnie ubieram sie jak chce ale ostatnio maz marudzi ze nie chodze w sukienkach
to i tyczy sie spodnic
wygodniej mi w spodniach i mam grube nogi
ale generalnie mamy podobny gust
Triss
Triss
 
 

Potrafię : różnie
Wiek : 54
Jestem z: : podkarpacia
Dzieci : wspaniałacórka i następne w drodze

Zaproszeń na ciacho : 16
Postów : 794


Powrót do góry Go down

Czy liczycie sie z tym co podoba sie Waszym mezom? Empty Re: Czy liczycie sie z tym co podoba sie Waszym mezom?

Pisanie by Nieznajoma Czw 04 Cze 2009, 21:38

Triss napisał:ja mam dlugie wlosy bo moj maz lubi ale ostatnio maz marudzi ze nie chodze w sukienkach
to i tyczy sie spodnic
wygodniej mi w spodniach i mam grube nogi
ale generalnie mamy podobny gust

jakbym swojego slyszała słowo w słowo O nie mogę!
Nieznajoma
Nieznajoma
 
 

Potrafię : wszystko
Wiek : 37
Jestem z: : polski
Dzieci : 1 drugie w drodze ;)

Zaproszeń na ciacho : 80
Postów : 3810


Powrót do góry Go down

Czy liczycie sie z tym co podoba sie Waszym mezom? Empty Re: Czy liczycie sie z tym co podoba sie Waszym mezom?

Pisanie by aniaffff Pią 05 Cze 2009, 00:33

Pytam się ale jak mi się cos podoba to i tak to kupie i założę. Generalnie na zakupach jemu podoba sie wszystko bo chce już szybko jechać do domu.

Dla mnie najważniejsze żebym sie dobrze czuła z tym jak wygladam a zdanie innych się mało liczy.
aniaffff
aniaffff
 
 

Potrafię : niezle sprzatać
Wiek : 42
Jestem z: : Głowna
Dzieci : cudnego synka Filipka

Zaproszeń na ciacho : 145
Postów : 6097


Powrót do góry Go down

Czy liczycie sie z tym co podoba sie Waszym mezom? Empty Re: Czy liczycie sie z tym co podoba sie Waszym mezom?

Pisanie by Kasieńka Pią 05 Cze 2009, 09:08

U nas to jest tak, że mąż jeśli chodzi o kupowanie to doradzi mi czy bluzka mi pasuje, czy nie, a ja się liczę z jego zdaniem. Zresztą podobnie jest gdy to on coś kupuje. Co do włosów, czy stylu ubierania, to wie, że lubię styl sportowy, a elegancja to tylko na jakieś okazje i nie ma do tego zastrzeżeń.
Kasieńka
Kasieńka
 
 

Wiek : 46
Zaproszeń na ciacho : 4
Postów : 491


Powrót do góry Go down

Czy liczycie sie z tym co podoba sie Waszym mezom? Empty Re: Czy liczycie sie z tym co podoba sie Waszym mezom?

Pisanie by kika4333 Pią 05 Cze 2009, 22:28

MAjax napisał:Biorę zdanie małża pod uwagę, ale nie jest ono decydujące przy podejmowaniu przeze mnie decyzji Baba rządzi!





Ze mną jest tak samo...
kika4333
kika4333
 
 

Potrafię : duuuuużo
Wiek : 43
Jestem z: : centrum Polski
Dzieci : Kacper Natalia

Zaproszeń na ciacho : 13
Postów : 689


Powrót do góry Go down

Czy liczycie sie z tym co podoba sie Waszym mezom? Empty Re: Czy liczycie sie z tym co podoba sie Waszym mezom?

Pisanie by gonialbn Sob 06 Cze 2009, 01:24

Mamy podobny gust a poza tym wiekszość zakupów robimy razem,więc się konsultujemy przed zakupami.
gonialbn
gonialbn
 
 

Potrafię : stanąć na głowie
Wiek : 47
Jestem z: : ?
Dzieci : !

Zaproszeń na ciacho : 16
Postów : 781


Powrót do góry Go down

Czy liczycie sie z tym co podoba sie Waszym mezom? Empty Re: Czy liczycie sie z tym co podoba sie Waszym mezom?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach