Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Kwiecień 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Calendar Calendar

WAŻNE LINKI
2008-2010
DESIGN
BY NITKA

Puder, krem, oliwka? Dla "starszego" niemowlaka.

+4
aniaffff
Mama i corcia
mama33
aminka
8 posters

Go down

Puder, krem, oliwka? Dla "starszego" niemowlaka. Empty Puder, krem, oliwka? Dla "starszego" niemowlaka.

Pisanie by aminka Sro 27 Maj 2009, 12:03

Glownie chyba do mam, ktorych pociechy juz chodza, ale sa jeszcze pieluchowane. Czy przy zakladaniu pieluszki uzywacie jeszcze jakis specyfikow? Czy maluchom odparza sie pupa? Bo u nas jest strasznie. Niby mala caly czas w biegu, pielucha jest luzna, kupki sa zwarte i oczywiscie jak tylko wyczuje, to od razu zmiana pieluchy (z myciem pupy wlacznie). Pomimo tego jak nie posmaruje czyms to juz po kilku godzinach pupa czerwona jak u pawiana. Czy u Was tez pojawia sie podobny problem? A moze macie jakies inne rozwiazania?
aminka
aminka
 
 

Potrafię : pakowac walizki :)
Wiek : 45
Jestem z: : z miasta...
Dzieci : sliczna coreczka

Zaproszeń na ciacho : 27
Postów : 1090


Powrót do góry Go down

Puder, krem, oliwka? Dla "starszego" niemowlaka. Empty Re: Puder, krem, oliwka? Dla "starszego" niemowlaka.

Pisanie by mama33 Sro 27 Maj 2009, 12:39

Ja miałam podobnie mój mały też często miał odparzoną pupcie ale to wina pieluszek .Bo niestety ale tak już jest że pieluchy nie są dość przewiewne a w takich ciepłych miesiącach to tym bardziej pupcia się szybko poci! U nas pomogło wietrzenie dupci to znaczy po każdym przewinięciu dawałam mu trochę polatać na golaska! A na odparzenia stosowałam codziennie sudocrem rewelacja polecam bo naprawdę działa!!!!! Ale bajeer!
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

Puder, krem, oliwka? Dla "starszego" niemowlaka. Empty Re: Puder, krem, oliwka? Dla "starszego" niemowlaka.

Pisanie by Mama i corcia Sro 27 Maj 2009, 13:08

Tak u nas tez mialam czesto problem z dupolkiem Nusi,tak wiec zaczelam ja czesto wietrzyc,jak tylko zrobi kupe to po umyciu dupki biega sobie na golasa i tak pare razy dziennie a dodatkowo zawsze na noc smaruje ja wlasnie Sudokremem tak zwanie profilaktycznie i od tej pory nie mam problemu.
Mama i corcia
Mama i corcia
 
 

Potrafię : dobrze zjesc:))
Wiek : 42
Jestem z: : Austrii
Dzieci : Jessica

Zaproszeń na ciacho : 149
Postów : 6803


Powrót do góry Go down

Puder, krem, oliwka? Dla "starszego" niemowlaka. Empty Re: Puder, krem, oliwka? Dla "starszego" niemowlaka.

Pisanie by aminka Sro 27 Maj 2009, 13:10

Wczesniej myslalam, ze odparzenia to tylko calkiem malutkich bobasow dotycza. Dziecko wtedy tylko lezy, pozniej siada i sila rzeczy "wdusza" zawartosc pieluchy w skore pupy. Do tego kupki sa jeszcze zazwyczaj luzniejsze co pogarsza sprawe. Ale biegajace dziecko, ktore nie zatrzymuje sie i nie siada nawet na sekunde, spi na brzuchu... ehhh Jak pojedziemy teraz na urlop to na golasa bedzie calkiem latala i moze przejdzie problem LOL
aminka
aminka
 
 

Potrafię : pakowac walizki :)
Wiek : 45
Jestem z: : z miasta...
Dzieci : sliczna coreczka

Zaproszeń na ciacho : 27
Postów : 1090


Powrót do góry Go down

Puder, krem, oliwka? Dla "starszego" niemowlaka. Empty Re: Puder, krem, oliwka? Dla "starszego" niemowlaka.

Pisanie by aniaffff Sro 27 Maj 2009, 13:16

U nas odparzenie pojawiło sie raz jak Filip był malutki. Zgadzam sie że wietrzenie jest najlepsze!
Teraz tylko na noc smaruje mu pupcie Kremem Nivea przeciw odparzeniom ale właściwie tylko dlatego że mam go jeszcze dużo i szkoda mi wyrzucić więc smarujemy. W dzień jak zrobi kupkę to używam tylko chusteczek nawilżonych i nie mamy żadnych problemów.
Pewnie Twoja córa ma bardziej wrażliwą skórę. Przy każdej zmianie pieluszek możesz ja wietrzyć, chociaz kilka minut.
aniaffff
aniaffff
 
 

Potrafię : niezle sprzatać
Wiek : 42
Jestem z: : Głowna
Dzieci : cudnego synka Filipka

Zaproszeń na ciacho : 145
Postów : 6097


Powrót do góry Go down

Puder, krem, oliwka? Dla "starszego" niemowlaka. Empty Re: Puder, krem, oliwka? Dla "starszego" niemowlaka.

Pisanie by Marzena i Maja Czw 28 Maj 2009, 00:11

drugi plus latania z gola pupa jest szybsze skumanie ze tam cos cieknie
i moze wtedy nauka nocnikowania pojdzie szybciej chodz nie zawsze tak jest.
Maja ma czasami odparzona jak za "dlugo" ma pieluche Happy wedy ja smaruje kremem z Weledy i znika w ciagu doby najdluzej.
Marzena i Maja
Marzena i Maja
 
 

Potrafię : gotowac, zrozumiec dzieci, pomagac, spac
Wiek : 39
Jestem z: : Szklarska Poreba
Dzieci : Maja Emilia

Zaproszeń na ciacho : 35
Postów : 2104


Powrót do góry Go down

Puder, krem, oliwka? Dla "starszego" niemowlaka. Empty Re: Puder, krem, oliwka? Dla "starszego" niemowlaka.

Pisanie by Mo24nis Czw 28 Maj 2009, 13:24

ja mojemu matiemu tez wietrze pupe moze nie za kazdym zmienianiem pieluchy a normalnie po kazdej zmianie pieluchy wycieram mu dupsko:) chusteczkami nawilzajacymi i wsio
Mo24nis
Mo24nis
 
 

Potrafię : Spac caly dzien :D
Wiek : 40
Jestem z: : Czestochowa
Dzieci : Mateuszek :* i drugie w brzuszku :*

Zaproszeń na ciacho : 13
Postów : 733


http://www.bobasy.pl/mo24nis,814818,fotka.html

Powrót do góry Go down

Puder, krem, oliwka? Dla "starszego" niemowlaka. Empty Re: Puder, krem, oliwka? Dla "starszego" niemowlaka.

Pisanie by dagolis Czw 28 Maj 2009, 18:44

my na razie nie mamy na szczęście problemów większych z czerwoną pupcią- odpukać.
zgadzam się z dziewczynami. wiatrzenie pupci to najlepszy sposób na zaczerwienienia. Im dłużej bez pieluchy tym lepiej. przemywanie pupci po każdej zmianie też obowiązkowo no i Sudocrem dobry środek na odparzenia albo zwykła maść z witaminą A. a
a może warto spróbować jakieś inne pieluszki?

dagolis
 
 

Wiek : 73
Jestem z: : Wawa
Dzieci : Julia

Zaproszeń na ciacho : 51
Postów : 2524


Powrót do góry Go down

Puder, krem, oliwka? Dla "starszego" niemowlaka. Empty Re: Puder, krem, oliwka? Dla "starszego" niemowlaka.

Pisanie by rossi82 Czw 28 Maj 2009, 19:27

Uuuu.... ja jeszcze ciągle smaruję młodemu regularnie pupca kremem nivea dopupnym dla dzieci.
Chyba zmobilizowałyście mnie żeby pomalutku od smarowania odchodzić. Piernik często lata z gołym tyłkiem więc może nic się nie będzie działo. Zresztą jak nie sprawdzę to się nie dowiem i na osiemnaste urodziny w prezencie będę pupę smarować Skandal!!
rossi82
rossi82
 
 

Potrafię : zrobić bardzo smacznego zakalca ;)
Wiek : 41
Jestem z: : Szkocji
Dzieci : jedna sztuka ;)

Zaproszeń na ciacho : 68
Postów : 1933


Powrót do góry Go down

Puder, krem, oliwka? Dla "starszego" niemowlaka. Empty Re: Puder, krem, oliwka? Dla "starszego" niemowlaka.

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach