Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Kwiecień 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Calendar Calendar

WAŻNE LINKI
2008-2010
DESIGN
BY NITKA

No i zbuntowala sie:(((((((((((((((((((

5 posters

Go down

No i zbuntowala sie:((((((((((((((((((( Empty No i zbuntowala sie:(((((((((((((((((((

Pisanie by Mama i corcia Pon 29 Mar 2010, 13:29

Myslalam ze to nigdy nie przyjdzie a przynajmniej tak do calych 3 lat a tu co bunt nastapil i koniec Płaczę Płaczę Płaczę Płaczę Płaczę
I nie bedzie po polodniu spac i juz Płaczę Płaczę

Przez ten cholerny remont bez przerwy jezdzilismy gdzies po sklepach i Nusia musiala nie spac po polodniu i od tamtej pory juz nie chce Płaczę

Jak sie z nia poloze to po pol gogzinie zasnie i potem spi ze 3 godziny ale tez nie zawsze nawet ze mna a zeby sama tak jak zawsze to ani mowy nie ma Płaczę

No i masakra jest bo okolo17 zaczyna byc taka nieznosna ze nic doslownie nic nie pomaga i ona wtedy spac chce isc a ja jej nie moge polozyc bo przeciez potem zasnela by chyba o 1szej Co?
Z jednej strony dobrze bo jak nie spi to o 20stej usypia w doslownie dwie minuty ale z drugiej tyle co sie i ona i my nameczymy od tej 17 to masakra,nawet wymyslanie najdziwniejszych zabaw nie pomaga Smutek
I nie wiem teraz czy mam ja klasc jednak po polodniu i usypiac czy chce czy nie chce czy nie usypiac ale wtedy pytanie czy ten okres totalnego zmeczenia a w tym krzyku,placzu co dwie minuty i ogolnego marudzenia minie??
Ostatnio nawet przy karmieniu rybek w rzece plakala co kocha bardzo i zawsze jest przeszczesliwa Smutek
Mama i corcia
Mama i corcia
 
 

Potrafię : dobrze zjesc:))
Wiek : 42
Jestem z: : Austrii
Dzieci : Jessica

Zaproszeń na ciacho : 149
Postów : 6803


Powrót do góry Go down

No i zbuntowala sie:((((((((((((((((((( Empty Re: No i zbuntowala sie:(((((((((((((((((((

Pisanie by aniaffff Pon 29 Mar 2010, 13:33

MiC u nas było podobnie i ten kryzys także około 17ej minął po jakims czasie. Organizm musi sie przestawic sam .
aniaffff
aniaffff
 
 

Potrafię : niezle sprzatać
Wiek : 42
Jestem z: : Głowna
Dzieci : cudnego synka Filipka

Zaproszeń na ciacho : 145
Postów : 6097


Powrót do góry Go down

No i zbuntowala sie:((((((((((((((((((( Empty Re: No i zbuntowala sie:(((((((((((((((((((

Pisanie by anulaaa33 Pon 29 Mar 2010, 13:37

Moja też już jak miała 2 latka nie spała dopiero jak poszła do przedszkola to się nauczyła LOL

anulaaa33
 
 

Potrafię : śmiać się :D
Wiek : 40
Jestem z: : Polski :D
Dzieci : 3 baby

Zaproszeń na ciacho : 133
Postów : 6481


Powrót do góry Go down

No i zbuntowala sie:((((((((((((((((((( Empty Re: No i zbuntowala sie:(((((((((((((((((((

Pisanie by Mama i corcia Pon 29 Mar 2010, 13:40

anulaaa33 napisał:Moja też już jak miała 2 latka nie spała dopiero jak poszła do przedszkola to się nauczyła LOL


No i tego sie najbardziej obawiam,ze predzej zadzwonia do mnie po odbor dziecka niz Jessi kogos tam uslucha ze ma lezakowac albo spac Hah
Mama i corcia
Mama i corcia
 
 

Potrafię : dobrze zjesc:))
Wiek : 42
Jestem z: : Austrii
Dzieci : Jessica

Zaproszeń na ciacho : 149
Postów : 6803


Powrót do góry Go down

No i zbuntowala sie:((((((((((((((((((( Empty Re: No i zbuntowala sie:(((((((((((((((((((

Pisanie by Mama i corcia Pon 29 Mar 2010, 13:41

aniaffff napisał:MiC u nas było podobnie i ten kryzys także około 17ej minął po jakims czasie. Organizm musi sie przestawic sam .


No wlasnie tak mysle ze przejdzie i mam nadzieje ze bardzo szybko bo jak narazie to jest katastrofa Hah
Mama i corcia
Mama i corcia
 
 

Potrafię : dobrze zjesc:))
Wiek : 42
Jestem z: : Austrii
Dzieci : Jessica

Zaproszeń na ciacho : 149
Postów : 6803


Powrót do góry Go down

No i zbuntowala sie:((((((((((((((((((( Empty Re: No i zbuntowala sie:(((((((((((((((((((

Pisanie by anulaaa33 Pon 29 Mar 2010, 13:41

Moja też się buntowała a po paru dniach już spała a uparciuch z niej też jest dziecko inne podejście ma do przedszkolanek wiesz jak moja się ich słucha szok Co?

anulaaa33
 
 

Potrafię : śmiać się :D
Wiek : 40
Jestem z: : Polski :D
Dzieci : 3 baby

Zaproszeń na ciacho : 133
Postów : 6481


Powrót do góry Go down

No i zbuntowala sie:((((((((((((((((((( Empty Re: No i zbuntowala sie:(((((((((((((((((((

Pisanie by Mama i corcia Pon 29 Mar 2010, 13:47

No wlasnie mam nadzieje ze ja troche "ustawia" w tym przedszkolu O nie mogę!
Mama i corcia
Mama i corcia
 
 

Potrafię : dobrze zjesc:))
Wiek : 42
Jestem z: : Austrii
Dzieci : Jessica

Zaproszeń na ciacho : 149
Postów : 6803


Powrót do góry Go down

No i zbuntowala sie:((((((((((((((((((( Empty Re: No i zbuntowala sie:(((((((((((((((((((

Pisanie by anulaaa33 Pon 29 Mar 2010, 14:03

Niop Amelka tam chodzi jak zegarek a jak tylko wyjdzie to odreagowuje O nie mogę!

anulaaa33
 
 

Potrafię : śmiać się :D
Wiek : 40
Jestem z: : Polski :D
Dzieci : 3 baby

Zaproszeń na ciacho : 133
Postów : 6481


Powrót do góry Go down

No i zbuntowala sie:((((((((((((((((((( Empty Re: No i zbuntowala sie:(((((((((((((((((((

Pisanie by anulaaa33 Pon 29 Mar 2010, 14:04

Zmykam na miacho baby do wieczorka LOL miłego popołudnia LOL

anulaaa33
 
 

Potrafię : śmiać się :D
Wiek : 40
Jestem z: : Polski :D
Dzieci : 3 baby

Zaproszeń na ciacho : 133
Postów : 6481


Powrót do góry Go down

No i zbuntowala sie:((((((((((((((((((( Empty Re: No i zbuntowala sie:(((((((((((((((((((

Pisanie by mama33 Pon 29 Mar 2010, 16:17

MiC będzie dobrze Uściski tylko musisz jej dać trochę czasu na przestawienie się . No i Tobie życzę cierpliwości bo pewnie jeszcze z kilka dni po marudzi Zbiorowe wtulenie
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

No i zbuntowala sie:((((((((((((((((((( Empty Re: No i zbuntowala sie:(((((((((((((((((((

Pisanie by Armelia1 Pon 29 Mar 2010, 17:09

a ja bym ją mimo wszystko kładła do wyrka przeca takie dzieciaczki potrzebują jeszcze takiego popołudniowego odpoczynku!
jak już nie chce spać to niech sobie przynajmniej po odpoczywa a po pewnym czasie i tak zaśnie i tak O tak!
Armelia1
Armelia1
 
 

Potrafię : dobrze gotować
Wiek : 41
Jestem z: : śląskie
Dzieci : córeczka Nadia

Zaproszeń na ciacho : 64
Postów : 1917


Powrót do góry Go down

No i zbuntowala sie:((((((((((((((((((( Empty Re: No i zbuntowala sie:(((((((((((((((((((

Pisanie by aniaffff Pon 29 Mar 2010, 21:10

Armelia nie zgodzę sie z Tobą, moje dziecko nie śpi już od pół roku i wierz mi że nie potrzebuje snu w dzień a tym bardziej odpoczynku. Może niektóre dzieci potrafia poleżec i usnąc ale nie wszystkie. Owszem ogladamy po obiedzie bajeczke ale jedna i to 10 minutową. Potem natychmiast wstaje i leci się bawic
aniaffff
aniaffff
 
 

Potrafię : niezle sprzatać
Wiek : 42
Jestem z: : Głowna
Dzieci : cudnego synka Filipka

Zaproszeń na ciacho : 145
Postów : 6097


Powrót do góry Go down

No i zbuntowala sie:((((((((((((((((((( Empty Re: No i zbuntowala sie:(((((((((((((((((((

Pisanie by Armelia1 Pon 29 Mar 2010, 22:37

Nie chodzi mi o to,żeby dzieciaczki trzymać przez pół dnia bo musi zasnąć!Dobre i te 10 min. choć jak dla mnie 30min.jest tak w sam raz LOL i albo zaśnie albo nie...
Armelia1
Armelia1
 
 

Potrafię : dobrze gotować
Wiek : 41
Jestem z: : śląskie
Dzieci : córeczka Nadia

Zaproszeń na ciacho : 64
Postów : 1917


Powrót do góry Go down

No i zbuntowala sie:((((((((((((((((((( Empty Re: No i zbuntowala sie:(((((((((((((((((((

Pisanie by mama33 Pon 29 Mar 2010, 22:40

aniaffff napisał:Armelia nie zgodzę sie z Tobą, moje dziecko nie śpi już od pół roku i wierz mi że nie potrzebuje snu w dzień a tym bardziej odpoczynku. Może niektóre dzieci potrafia poleżec i usnąc ale nie wszystkie. Owszem ogladamy po obiedzie bajeczke ale jedna i to 10 minutową. Potem natychmiast wstaje i leci się bawic
U mnie jest tak samo no z jedną drobną różnicą że mój Pawełek nie śpi w dzień już od prawie 2 lat. I od czasu kiedy się sam oduczył nie dał się w dzień położyć na żadną drzemkę
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

No i zbuntowala sie:((((((((((((((((((( Empty Re: No i zbuntowala sie:(((((((((((((((((((

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach