Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Marzec 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Calendar Calendar

WAŻNE LINKI
2008-2010
DESIGN
BY NITKA

Jak odzwyczaić dziecko od nocnego jedzenia

+3
Armelia1
anulaaa33
Kasia i Patryk
7 posters

Go down

Jak odzwyczaić dziecko od nocnego jedzenia Empty Jak odzwyczaić dziecko od nocnego jedzenia

Pisanie by Kasia i Patryk Wto 02 Lut 2010, 12:04

Witajcie, jeśli macie jakieś sprawdzone sposoby jak odzwyczaić dziecko od jedzenia w nocy to bardzo proszę o rady. Mój synek ma 14 m-cy i w nocy je około 24, a potem koło 4 nad ranem. Więc myślę, że najwyższa pora żeby się już odzwyczaił.

Kasia i Patryk
 
 

Wiek : 43
Jestem z: : Warszawy
Dzieci : kochany synek Patryczek

Zaproszeń na ciacho : 0
Postów : 12


Powrót do góry Go down

Jak odzwyczaić dziecko od nocnego jedzenia Empty Re: Jak odzwyczaić dziecko od nocnego jedzenia

Pisanie by anulaaa33 Wto 02 Lut 2010, 12:51

Witaj jeśli chodzi o nas to moje dwie dziewczyny jeszcze jedzą...
Z Amelką natomiast nie miałam problemu oduczyła sie jeszcze jak miała 4 miesiące dawałam jej smoczek zamiast mleka a jak wypluwała to znowu jej wkładałam tydzien zrzędzeń był ale sie oduczyła
Z dziewczynkami teraz mam problem bo nie mają smoczków wiec oduczyć raczej nie oducze tak szybko ....
Chociaż mnie to aż tak za bardzo nie przeszkadza LOL
Jak mają apetyt to niech jedzą grubasami w końcu nie są O nie mogę!

anulaaa33
 
 

Potrafię : śmiać się :D
Wiek : 40
Jestem z: : Polski :D
Dzieci : 3 baby

Zaproszeń na ciacho : 133
Postów : 6481


Powrót do góry Go down

Jak odzwyczaić dziecko od nocnego jedzenia Empty Re: Jak odzwyczaić dziecko od nocnego jedzenia

Pisanie by Armelia1 Wto 02 Lut 2010, 17:36

moja Nadula-ma prawie 15m-cy -też sobie jeszcze czasami podje Cycki! ale jakoś chyba specjalnie nie będę jej oduczała skoro ma potrzebę niech jej będzie LOL myślę,ze sama z czasem się oduczy O tak!

a tak na pocieszenie to znajoma ma syna w wieku mojej córci z tym,że on jest na butli(sztucznym) i flachę ok.210ml i < obala ze 3-4 razy w ciągu nocy Hah
Armelia1
Armelia1
 
 

Potrafię : dobrze gotować
Wiek : 41
Jestem z: : śląskie
Dzieci : córeczka Nadia

Zaproszeń na ciacho : 64
Postów : 1917


Powrót do góry Go down

Jak odzwyczaić dziecko od nocnego jedzenia Empty Re: Jak odzwyczaić dziecko od nocnego jedzenia

Pisanie by anulaaa33 Wto 02 Lut 2010, 17:42

to tak jak u mnie obie jedzą o róznych godzinach O nie mogę!

anulaaa33
 
 

Potrafię : śmiać się :D
Wiek : 40
Jestem z: : Polski :D
Dzieci : 3 baby

Zaproszeń na ciacho : 133
Postów : 6481


Powrót do góry Go down

Jak odzwyczaić dziecko od nocnego jedzenia Empty Re: Jak odzwyczaić dziecko od nocnego jedzenia

Pisanie by aniaffff Wto 02 Lut 2010, 19:49

Ja dawałam cyca do 1,5 roku , jak odzwyczajałam Młody zawołał ale sie nie domagał płaczem. Sam sie odzwyczaił mimo że wczesniej jadł nawet 6 razy w nocy. Ja słyszałam że dobrze jest dawac dziecku wode, zrozumie że nie warto sie budzic na zwykłą wode.
aniaffff
aniaffff
 
 

Potrafię : niezle sprzatać
Wiek : 42
Jestem z: : Głowna
Dzieci : cudnego synka Filipka

Zaproszeń na ciacho : 145
Postów : 6097


Powrót do góry Go down

Jak odzwyczaić dziecko od nocnego jedzenia Empty Re: Jak odzwyczaić dziecko od nocnego jedzenia

Pisanie by anulaaa33 Wto 02 Lut 2010, 21:17

z tą wodą to prawda u Amelki pare razy podziałało ale jak kiedys dałam Nikoli to cały dom postawiła na nogi O nie mogę! O nie mogę! O nie mogę! i na tym zakończyłam O nie mogę! O nie mogę!

anulaaa33
 
 

Potrafię : śmiać się :D
Wiek : 40
Jestem z: : Polski :D
Dzieci : 3 baby

Zaproszeń na ciacho : 133
Postów : 6481


Powrót do góry Go down

Jak odzwyczaić dziecko od nocnego jedzenia Empty Re: Jak odzwyczaić dziecko od nocnego jedzenia

Pisanie by rossi82 Wto 02 Lut 2010, 23:09

U mnie było tak jak u Aniaffff. Mój Piernik odstawił się od cyca i automatycznie zaczął przesypiać noce. Wcześniej też próbowałam chociażby ograniczyć nocne karmienie ale bez rezultatów. Dziecko nie kuma że bar mleczny nie jest całodobowy.
rossi82
rossi82
 
 

Potrafię : zrobić bardzo smacznego zakalca ;)
Wiek : 41
Jestem z: : Szkocji
Dzieci : jedna sztuka ;)

Zaproszeń na ciacho : 68
Postów : 1933


Powrót do góry Go down

Jak odzwyczaić dziecko od nocnego jedzenia Empty Re: Jak odzwyczaić dziecko od nocnego jedzenia

Pisanie by Madzioreczek Sro 17 Lut 2010, 18:40

Widzę, że żadna z tu obecnych mam nie próbuje na siłę odzwyczajać dziecka od nocnego jedzenia i dobrze, ja mam to samo.
Moja Ola właśnie dziś skończyła 7 miesięcy, nie jest żadnym grubaskiem, normalnie sobie wygląda i nadal podjada sobie w nocy ze 2-3 razy. Cyckiem karmiłam do końca 6-go miesiąca, na cycku mała budziła się w nocy co godzinę, troszkę miałam cienkie mleko, prawie jak woda i mała się nie najadała i trochę mnie męczyło już to nocne ciągłe budzenia i karmienie na siedząco, bo inaczej nie umiałam. Więc przeszłyśmy na bebilon. I teraz stawiam sobie 3 flaszeczki przy łóżku z wodą, 3 odmierzone porcje mleka i podgrzewacz, jak się mała budzi to szybko mieszam z ciepła woda i gotowe, mała jak zje to zaraz zasypia i w sumie teraz już mnie to bardzo nie meczy, bo przy cycku to nie mogła się najeść, co zasnęła to za chwile znowu się budziła.
Ja też słyszałam o tej wodzie, nawet raz spróbowałam, ale młoda jest taka cwana, że napiła się zasnęła na moment po czy za chwile się znowu obudziła z jeszcze głośniejszym krzykiem i domagała się mleka a nie jakiejś tam wody. Więc dałam sobie spokój. Bo tak na prawdę Ola w dzień to mleka w ogóle nie pije, nie wciśnie jej odkąd zaczęłam jej rozszerzać dietę, i teraz ma ciekawsze rzeczy do jedzenia niż mleko ;) mleko do je tylko z kaszką rano i wieczorem, a w nocy jednorazowo je po 120ml nie więcej
Wiec co jej będę żałować, a niech sobie dziewczyna zje jak głodna. Czekoladki! Mniam!
Mam tylko nadzieję, że jej w końcu przejdzie i obie zaczniemy się w nocy wysypiać Spać


Ostatnio zmieniony przez Madzioreczek dnia Sro 17 Lut 2010, 19:55, w całości zmieniany 3 razy
Madzioreczek
Madzioreczek
 
 

Potrafię : Gotować ;) i śmiać się z samej siebie ;)
Wiek : 41
Jestem z: : Rzeszowa
Dzieci : 1 - Aleksandra

Zaproszeń na ciacho : 4
Postów : 41


Powrót do góry Go down

Jak odzwyczaić dziecko od nocnego jedzenia Empty Re: Jak odzwyczaić dziecko od nocnego jedzenia

Pisanie by aniaffff Sro 17 Lut 2010, 18:46

Musze dopisac dp mojego wczesniejszego postu że mimo iż Filip w nocy nie je już 8 miesięcy to nadal sie3 budzi, rzadziej ale jednak.
aniaffff
aniaffff
 
 

Potrafię : niezle sprzatać
Wiek : 42
Jestem z: : Głowna
Dzieci : cudnego synka Filipka

Zaproszeń na ciacho : 145
Postów : 6097


Powrót do góry Go down

Jak odzwyczaić dziecko od nocnego jedzenia Empty Re: Jak odzwyczaić dziecko od nocnego jedzenia

Pisanie by sylwia Czw 18 Lut 2010, 00:01

Ja probowalam Wiki odzwyczaić ale niestety nie dalo rady w nocy bez cyca nie ma snu musze jej dac i konec na mleko w butelce reaguje tak samo jak na wode wiekszym płaczem mam ciezki orzech do zgryzienia
sylwia
sylwia
 
 

Potrafię : duzo
Wiek : 37
Jestem z: : Glasgow
Dzieci : Wiktoria

Zaproszeń na ciacho : 44
Postów : 1401


Powrót do góry Go down

Jak odzwyczaić dziecko od nocnego jedzenia Empty Re: Jak odzwyczaić dziecko od nocnego jedzenia

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach