Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Marzec 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Calendar Calendar

WAŻNE LINKI
2008-2010
DESIGN
BY NITKA

smutno mi

+4
rumianek :)
Armelia1
anulaaa33
Izula85
8 posters

Go down

smutno mi Empty smutno mi

Pisanie by Izula85 Pon 30 Lis 2009, 12:14

Smutno mi ze jestem tak mało odważna a jednoczesnie jestem tak wkur....a ze kawki juz dzis sie raczej nie napije.A wiec wstałam sobie rano o 830 zrobiłam sniadanko herbatke i jem sobie smacznie przeżucając z kanłu na kanał a tu telefon kto ????>Moja Ukochana Tesciowa wiec kanapka na talerz i słucham dodam ze mój małz ma 4 grudnia urodziny i zaprosilismy ja z tesciem sioitre meza z dzieckiem babcie meza i moja mame bo jest na mezu i tyle małe urodzinki bo tez u nas narazie krrucho z kaska i małż powiedział ze kiedys musi zaprosic tam chrzestna z jej rodzina ale to chyba nie na urodzinki bo było by ciasno itd i zemusimy to jeszcze przedysskutowac i to było w sobote a ona wpadła na pomysl ze zadzwoni do coitki i ją zaprosi i jeszcze jedna nozesz zacisnełqam zeby wbiłam paznokcie w noge i mówie ale po co przeciez to maz ma to zzrobic poza tym wie ze nie mamy tyle miejsca zeby robic bibe dla 20 osób wystarczy ze bedzie ok 10 i juz jest tłok. i zamast powiedziec to nie jest Twoja impreza i przestan sie wpiperzac to ja oczywiscie powiedziałam no jak juz zaprosiłas to przeciez nie powiemy ze zmiana planów ludziom.Jak zrobic zeby tesciowa przestała tak robic dodam ze 3 dni przed weselem tak sie z nia pokłucilam ze cisnienie miałam z 200 i oddychac nie mogłam tak mnie potrafiła wyprowadzic z równowagi a poparl mnie nawet wtedy tesc wiec mysle ze miałam racje.wiec teraz jak jestem w ciazy to boje sie tak denerwowac .Poza tym nie chce az sie tak kłucic ale mówiac jej spokojnie ona nie zrozumie.Ona mysli ze jets taka fajna i zorganizowana ze bez niej nikt sobie nie poradzi a to G prawda kazda błachostka sprawia jej problem i narzeka i lamentuje i histeryczka nie ziemnska nienawidze tego ze taka jest!!!!!!!!!!!! Pokłony! pomózcie dobrze ze dzieli nas 30 km poprosiłam mama po telefonie zebysmy zrezygnowały ze stacjonarnego bo dzwoni do mamy i mama daje mi telefon a ze tesciowa ma za darmo to dzwoni ze wszystkim:(
Izula85
Izula85
 
 

Potrafię : zjeść całą czekolade i szukac jeszcze
Wiek : 38
Jestem z: : ZE WSI:)
Dzieci : mała kruszynka Natalia

Zaproszeń na ciacho : 48
Postów : 1261


Powrót do góry Go down

smutno mi Empty Re: smutno mi

Pisanie by Izula85 Pon 30 Lis 2009, 12:19

sprostowanie :)moja mame bo jest na mezu hehehhehehe
moją mamę bo jest na miejscu
Izula85
Izula85
 
 

Potrafię : zjeść całą czekolade i szukac jeszcze
Wiek : 38
Jestem z: : ZE WSI:)
Dzieci : mała kruszynka Natalia

Zaproszeń na ciacho : 48
Postów : 1261


Powrót do góry Go down

smutno mi Empty Re: smutno mi

Pisanie by anulaaa33 Pon 30 Lis 2009, 12:36

hehe ale Ci wyszło z tym mężem... O nie mogę!
Ja mam propozycje grajcie w totka i jak wygracie to sprawcie jej najpiękniejszy prezent i kupcie dom 3000km od Was LOL Uściski

anulaaa33
 
 

Potrafię : śmiać się :D
Wiek : 40
Jestem z: : Polski :D
Dzieci : 3 baby

Zaproszeń na ciacho : 133
Postów : 6481


Powrót do góry Go down

smutno mi Empty Re: smutno mi

Pisanie by Armelia1 Pon 30 Lis 2009, 12:42

Izula85 napisał:sprostowanie :)moja mame bo jest na mezu hehehhehehe
moją mamę bo jest na miejscu
to się uśmiałam O nie mogę! pomyślałam,ze na Twoim O nie mogę!
a tak na poważnie to Izula chyba musisz dosadnie ale na spokojnie bez krzyku powiedzieć jej do słuchu!!A najlepiej najpierw pogadać o tym ze swoim mężem ,i żeby też był przy tej rozmowie i Cię CZYNNIE wspierał.Ze swojego doświadczenia wiem,że niekiedy to pomaga jak nie w 100% to przynajmniej w jakimś tam stopniu
A swoją drogą te teściowe Pomocy! Darth Vader
Armelia1
Armelia1
 
 

Potrafię : dobrze gotować
Wiek : 41
Jestem z: : śląskie
Dzieci : córeczka Nadia

Zaproszeń na ciacho : 64
Postów : 1917


Powrót do góry Go down

smutno mi Empty Re: smutno mi

Pisanie by rumianek :) Pon 30 Lis 2009, 13:10

Właśnie! Dobrze jest mieć poparcie chłopa, bo z tym bywa różnie. Mój długo nie rozumiał o co mi chodzi Pomysły Jemu rodzice całe życie we wszystko się wtrącali i przyzwyczaił się do tego.
A sama wiele lat trenowałam, żeby teraz po prostu powiedzieć spokojnie, że "to nasza sprawa", albo puścić mimo uszu jakąś dobrą radę, z której nie chcę korzystać (bo są tez takie, z których korzystam LOL
Dobrze byłoby porozmawiać z teściową na spokojnie, jak juz emocje opadną, szczególnie w Twoim stanie. Teks typu: "mamo jesteśmy dorośli, sami podejmujemy decyzje i ponosimy ich konsekwencje, a jeśli chcesz nam pomóc, to doradź, a nie przejmuj naszych kompetencji w dodatku bez naszej wiedzy i zgody." Jest szansa, że po wielu takich rozmowach teściowa zacznie respektować granice Waszej prywatności.
To samo oczywiście moglibyście uzyskać szybciej poprzez awanturę Wściekły ale chyba nie warto robić sobie wroga z teściówki Hah
Życzę wytrwałości! Kwiat
rumianek :)
rumianek :)
 
 

Potrafię : całe mnóstwo rzeczy :)
Wiek : 47
Jestem z: : Lublina
Dzieci : jedna kruszynka :)

Zaproszeń na ciacho : 31
Postów : 897


Powrót do góry Go down

smutno mi Empty Re: smutno mi

Pisanie by mama33 Pon 30 Lis 2009, 14:05

Izula Kochana wiem co czujesz ja też miałam taki problem ciągle się wtrącała ! Zaczęło się jeszcze przed ślubem.Na nasz ślub podłożyła mojemu mężowi listę osób które powinien zaprosić na wesele ! Byłam wściekła bo tak naprawdę to obcy ludzie byli ze względu na to że to męża macocha a nie prawdziwa matka! No ale zacisnęłam zęby i siedziałam cicho! Co było błędem bo jej wtrącanie się pogłębiało i robiło się coraz męczące i wkurzające bo w końcu to Nasze życie a nie jej ! No i kilka miesięcy temu jak na mnie najechała do mojego męża to się wszystko zmieniło!Nie mogłam powstrzymać swoich nerwów choć się bardzo starałam ze względu na ciążę ! Już teraz wiem że nie dam się jej wtrącać w nasze życie!
Izula musisz z nią porozmawiać bo takie osoby same się nie domyślą że robią coś nie tak! I dobrze by było by właśnie Twój mąż był przy Tobie i Cię wspierał tak jak mój wspiera mnie!Dzięki Niemu daję radę !
Trzymam kciuki za Ciebie Uściski
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

smutno mi Empty Re: smutno mi

Pisanie by Lenka12_12 Sro 02 Gru 2009, 17:39

ah te tesciowe -wredne baby!moja to jest niby nieszkodliwa ale tak potrafi pie.....ze głowa boli ostatnio przy obcym facecie zapytała mnie czy moje dziecko bedzie zdrowe jak by nie wiedziała wczesniej ze wszystko jest ok a nawet jak by było chore to co ?tez by kochała!ah głupie babsko !mój piekny usprawiedliwia ja tym ze jest stara 65 lata to nie taka starosc i ze mam tłumaczyc a nie sie kłócic ale jej nie da sie tłumaczyc trzeba czasami morde otworzyc bo ona zrozumie a mi lzej na sercu!
Lenka12_12
Lenka12_12
 
 

Potrafię : jeść!hiiihi!nawet samodzielnie
Wiek : 38
Jestem z: : TAM
Dzieci : narazie pozostane przy jednym słoneczku Adrianku!

Zaproszeń na ciacho : 47
Postów : 1644


Powrót do góry Go down

smutno mi Empty Re: smutno mi

Pisanie by anulka anulka Sro 02 Gru 2009, 18:27

o jaaaa Co? widze, ze wy z kazdej tragedii zrobicie komedie LOL
Izuli smutno a wy sie smiejecie O nie mogę!

anulka anulka
 
 

Potrafię : długo siedzieć na forum
Wiek : 40
Jestem z: : miasta
Dzieci : bliźniaczki :) :)

Zaproszeń na ciacho : 9
Postów : 113


Powrót do góry Go down

smutno mi Empty Re: smutno mi

Pisanie by rossi82 Sro 02 Gru 2009, 22:01

Z teściową to najlepiej wyjdziesz na zdjęciu Hah

A poważnie.....
Myślę że warto posłuchać rady Rumianka, jak zawsze mądrze pisze. Spróbuj z nią pogadać, przetłumaczyć..... wiem, wiem są przypadki niereformowalne. Ale warto spróbować, może się uda LOL
rossi82
rossi82
 
 

Potrafię : zrobić bardzo smacznego zakalca ;)
Wiek : 41
Jestem z: : Szkocji
Dzieci : jedna sztuka ;)

Zaproszeń na ciacho : 68
Postów : 1933


Powrót do góry Go down

smutno mi Empty Re: smutno mi

Pisanie by anulaaa33 Sro 02 Gru 2009, 22:05

Rossi82 z moją na zdjęciu też kiepściutko Co? niefotogeniczna strasznie O nie mogę!

anulaaa33
 
 

Potrafię : śmiać się :D
Wiek : 40
Jestem z: : Polski :D
Dzieci : 3 baby

Zaproszeń na ciacho : 133
Postów : 6481


Powrót do góry Go down

smutno mi Empty Re: smutno mi

Pisanie by mama33 Sro 02 Gru 2009, 23:23

anulaaa33 napisał:Rossi82 z moją na zdjęciu też kiepściutko Co? niefotogeniczna strasznie O nie mogę!
Hi hi moja niby fotogeniczna bo do każdego zdjęcia się szczerzy i pokazuje te swoje nieswoje ząbki LOL
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

smutno mi Empty Re: smutno mi

Pisanie by rossi82 Sro 02 Gru 2009, 23:33

Bo teściowe to już tak mają.... nawet w cyfrówkach klisze pękają Hah
rossi82
rossi82
 
 

Potrafię : zrobić bardzo smacznego zakalca ;)
Wiek : 41
Jestem z: : Szkocji
Dzieci : jedna sztuka ;)

Zaproszeń na ciacho : 68
Postów : 1933


Powrót do góry Go down

smutno mi Empty Re: smutno mi

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach