Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Marzec 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Calendar Calendar

WAŻNE LINKI
2008-2010
DESIGN
BY NITKA

Jak odcycowac?

+3
anulaaa33
rossi82
aminka
7 posters

Go down

Jak odcycowac? Empty Jak odcycowac?

Pisanie by aminka Czw 19 Lis 2009, 14:45

Hej dziewczeta. Pewnie sie dziwicie, ze ja z takim tematem, ale tu nie o mnie chodzi. Kolezanka ma coreczke poltoraroczna i chce ja odcycowac. Problem w tym, ze ona chce ja odcycowac tylko noca, a w dzien jeszcze nie. Czy to w ogole mozliwe? Ona po dluzszych obserwacjach stwierdzila, ze mala i tak nie pije noca tylko sobie ciumka, byle pociumkac. Robi pobudki 4-5 x w nocy. Dziewczyna jest wykonczona, bo do pracy chodzi do tego. Marzy, zeby mala przesypiala nocki, albo zeby to byla gora 1 pobudka.
Dzieki z gory za wszelkie wskazowki.
Pokłony! Pokłony! Pokłony! Pokłony! Dzięki Dzięki Dzięki
aminka
aminka
 
 

Potrafię : pakowac walizki :)
Wiek : 45
Jestem z: : z miasta...
Dzieci : sliczna coreczka

Zaproszeń na ciacho : 27
Postów : 1090


Powrót do góry Go down

Jak odcycowac? Empty Re: Jak odcycowac?

Pisanie by rossi82 Czw 19 Lis 2009, 15:04

Aminko nie mam pojęcia bladego a życzyłabym sobie mieć bo z takim samym problemem się borykam. Nawet już tu na NZM pisałam o tym:
https://nie-zla-mama.forumpolish.com/nasze-sodkie-niewinitka-f26/kiedy-zamykaj-nocne-bary-mleczne-t2535.htm?sid=fad0e536dcf406740854f1f37bf8acb5
Mój Piernik dalej bawi się w nocnego mlekopija a teraz kiedy idą mu na raz zęby to wogóle jest koszmar jakiś, ogólnie mógłby się teraz zatykać cycem 24/h a ja podpieram się rzęsami i spaaaaać chcę Spać
rossi82
rossi82
 
 

Potrafię : zrobić bardzo smacznego zakalca ;)
Wiek : 41
Jestem z: : Szkocji
Dzieci : jedna sztuka ;)

Zaproszeń na ciacho : 68
Postów : 1933


Powrót do góry Go down

Jak odcycowac? Empty Re: Jak odcycowac?

Pisanie by anulaaa33 Czw 19 Lis 2009, 16:01

A może spróbować smarować czymś cyce np pieprzem ale szczerze to nie wiem czy to dobry pomysł jeśli oduczyć to chyba już cały czas dziecko to nie zegarek i nie bedzie chodziło jak my go ustawimy...
Ja myśle że powinien pić albo tak jak do tej pory albo wcale....a swoja drogą to chciałabym mieć taki problem bo w sumie to też żadem problem a zaleta LOL że w tym wieku jeszcze ciumka LOL

anulaaa33
 
 

Potrafię : śmiać się :D
Wiek : 40
Jestem z: : Polski :D
Dzieci : 3 baby

Zaproszeń na ciacho : 133
Postów : 6481


Powrót do góry Go down

Jak odcycowac? Empty Re: Jak odcycowac?

Pisanie by aniaffff Czw 19 Lis 2009, 16:59

Uważam tak samo jak Anulaaa, nie jest według mnie dobrym pomysłem odstawiać dziecko w nocy a w dzień dawać cyca. Dziecko będzie zdezorientowane dlaczego raz dostaje a raz nie. Nawet nie wiem jak mogłaby jej to wytłumaczyć, że mama ma chore cycuszki ale tylko w nocy. Nie rozumiem Mała sie zagubi i myśle że nie poprawi to jej snu.
Moja rada albo odstawic zupełnie albo nadal karmić. Choc półtora roku to dobry czas na odstawianie. Mój miał własnie tyle, mówilismy mu że mama ma chore mleczko, będzie go bolał brzuszek jak sie napije i trzeba bedzie do lekarza jechać. Młody skumał w dwa dni, choć wcześniej siedział by przy cycu na okrągło. Teraz czasem przychodzi i udaje że pije mleczko, całuje mnie po dekolcie i mówi że dobre.
aniaffff
aniaffff
 
 

Potrafię : niezle sprzatać
Wiek : 42
Jestem z: : Głowna
Dzieci : cudnego synka Filipka

Zaproszeń na ciacho : 145
Postów : 6097


Powrót do góry Go down

Jak odcycowac? Empty Re: Jak odcycowac?

Pisanie by sylwia Czw 19 Lis 2009, 20:30

moja Wiki pije własnie tylko w nocy w dzien wogole ale nie wyobrazam sobie ze w dzien mialabym dawac jej mleko a w nocy nie dziecko nie bedzie wiedziało co siedzieje moim zdaniem Twoja kolerzanka powinna sie zdecydowac czy chce karmic czy nie bo rozdzielic sie tego raczej nie da jetem tego samego zdania co dziewczyny bo dziecku zrobi metlik w głowie i nie wiadomo jak wogóle zareagowałaby córeczka na takie odstawienie
sylwia
sylwia
 
 

Potrafię : duzo
Wiek : 37
Jestem z: : Glasgow
Dzieci : Wiktoria

Zaproszeń na ciacho : 44
Postów : 1401


Powrót do góry Go down

Jak odcycowac? Empty Re: Jak odcycowac?

Pisanie by Armelia1 Wto 23 Mar 2010, 22:10

No i stało się...
Nadia się odcycowała Płaczę LOL
od prawie dwóch tygodni nie piła cyca i niby się cieszę,że tak gładko poszło ale czegoś mi brakuje Płaczę
myślałam,że przy TEJ misji będzie problem z niunią a okazało się,że jest ze mną Hah O nie mogę!
a tak na poważnie to mam problem bo Nadia nie je nabiału a chciałabym,żeby do tego 3 r.ż. piła przynajmniej mleko
od paru dni robię jej te które miała popijać wcześniej czyli bebilon pepti ale za cholerę nie chce tego pić Wściekły
chciałbym spróbować jakieś takie "normalne" ale nie wiem które Nie rozumiem Nie rozumiem
Poradzcie baby Proszę! Proszę! Proszę! najlepiej,żeby było hypoalergiczne!
Armelia1
Armelia1
 
 

Potrafię : dobrze gotować
Wiek : 41
Jestem z: : śląskie
Dzieci : córeczka Nadia

Zaproszeń na ciacho : 64
Postów : 1917


Powrót do góry Go down

Jak odcycowac? Empty Re: Jak odcycowac?

Pisanie by aniaffff Wto 23 Mar 2010, 23:51

Armelia jak ja Cie dobrze rozumiem, pamietam jak ja odcyckowałam Filipa , czułam sie jakby mi cos zabrali. Bardzo mi tego brakowało.
On też nie pije innego mleka, mało tego nie jada jogurtów i wszystkiego co białe, lubi tylko żółty ser, Nie zmuszałam go do niczego, może zmieni mu sie kiedys smak.
aniaffff
aniaffff
 
 

Potrafię : niezle sprzatać
Wiek : 42
Jestem z: : Głowna
Dzieci : cudnego synka Filipka

Zaproszeń na ciacho : 145
Postów : 6097


Powrót do góry Go down

Jak odcycowac? Empty Re: Jak odcycowac?

Pisanie by rumianek :) Czw 25 Mar 2010, 20:33

aminka napisał:Hej dziewczeta. Pewnie sie dziwicie, ze ja z takim tematem, ale tu nie o mnie chodzi. Kolezanka ma coreczke poltoraroczna i chce ja odcycowac. Problem w tym, ze ona chce ja odcycowac tylko noca, a w dzien jeszcze nie. Czy to w ogole mozliwe? Ona po dluzszych obserwacjach stwierdzila, ze mala i tak nie pije noca tylko sobie ciumka, byle pociumkac. Robi pobudki 4-5 x w nocy. Dziewczyna jest wykonczona, bo do pracy chodzi do tego. Marzy, zeby mala przesypiala nocki, albo zeby to byla gora 1 pobudka.
Dzieki z gory za wszelkie wskazowki.
Pokłony! Pokłony! Pokłony! Pokłony! Dzięki Dzięki Dzięki

Karmić w nocy, a w dzień nie - to jest do zrobienia jak najbardziej - moja mała ssie w nocy 1-3 razy, a w dzień tylko raz, ale obyła by się bez karmienia dziennego na pewno, bo nie jest problemem opóźnić je nawet o 3 godziny.
Ale żeby na odwrót? Nie sądzę, żeby to się udało... Tak jak kilka dziewczyn sądzę, że już lepiej całkiem odcycować.
rumianek :)
rumianek :)
 
 

Potrafię : całe mnóstwo rzeczy :)
Wiek : 47
Jestem z: : Lublina
Dzieci : jedna kruszynka :)

Zaproszeń na ciacho : 31
Postów : 897


Powrót do góry Go down

Jak odcycowac? Empty Re: Jak odcycowac?

Pisanie by sylwia Pią 26 Mar 2010, 15:43

ja probowałam odcyckowac wiki ale po 1,5 godziny płaczu załamałam sie i dałam jej wkoncu cyca ja juz nie wiem jak ja odcyckowac boje sie ze bedzie bardzo bardzo cierzko sama nie wiej jak mam to zrobic bo nie moge wytrzymac długiego płaczu
sylwia
sylwia
 
 

Potrafię : duzo
Wiek : 37
Jestem z: : Glasgow
Dzieci : Wiktoria

Zaproszeń na ciacho : 44
Postów : 1401


Powrót do góry Go down

Jak odcycowac? Empty Re: Jak odcycowac?

Pisanie by Armelia1 Sob 27 Mar 2010, 00:33

Sylwia jeśli nie musisz to nic na siłę!!!Wiktorii samej się odechce cyca
Armelia1
Armelia1
 
 

Potrafię : dobrze gotować
Wiek : 41
Jestem z: : śląskie
Dzieci : córeczka Nadia

Zaproszeń na ciacho : 64
Postów : 1917


Powrót do góry Go down

Jak odcycowac? Empty Re: Jak odcycowac?

Pisanie by sylwia Sob 27 Mar 2010, 02:14

właśnie boje sie ze jej sie nie odechce a ja juz jestem zmeczona i chcialabym wkoncu wyspac sie w nocy ale z drogiej strony chciałabym karmic Wiki jak najdluzej i badz tu madry
sylwia
sylwia
 
 

Potrafię : duzo
Wiek : 37
Jestem z: : Glasgow
Dzieci : Wiktoria

Zaproszeń na ciacho : 44
Postów : 1401


Powrót do góry Go down

Jak odcycowac? Empty Re: Jak odcycowac?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach