Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Kwiecień 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Calendar Calendar

WAŻNE LINKI
2008-2010
DESIGN
BY NITKA

Czy debranie sobie życia to odwaga??

+21
motylek.2
Lenka12_12
Armelia1
kika4333
Marzena
Mama usunęła swój profil
pestka
rumianek :)
Mama i corcia
Marzena i Maja
aniaffff
Joliczka
aga_nes
Izula85
gonialbn
aminka
mama33
anulaaa33
Nieznajoma
Caroline
Nitka
25 posters

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Go down

Czy debranie sobie życia to odwaga?? - Page 2 Empty Re: Czy debranie sobie życia to odwaga??

Pisanie by Armelia1 Czw 29 Paź 2009, 14:46

oooo no to nie wiedziałam Co?
Dzięki
Armelia1
Armelia1
 
 

Potrafię : dobrze gotować
Wiek : 41
Jestem z: : śląskie
Dzieci : córeczka Nadia

Zaproszeń na ciacho : 64
Postów : 1917


Powrót do góry Go down

Czy debranie sobie życia to odwaga?? - Page 2 Empty Re: Czy debranie sobie życia to odwaga??

Pisanie by Lenka12_12 Czw 29 Paź 2009, 15:56

Znam przypadki osób z akt policyjnych którzy zostali odratowani lub odwiedzeni od samobójstwa mówie miedzy innymi o smierci przez powieszenie ze tacy ludzie predzej czy poxniej to zrobia!Jeden pan został odciety gdy popełniał samobójstwo po roku w dniu swoich urodzin podczas domowej imprezy wyszedł do do toalety i juz nie wrócił!Zona razem ze znajomymi znalezli go w łazience z głowa na pasku przy rurze!Potwierdza to fakt jeszcze wielu innych osób odratowanych ze to jest jednak choroba i trzeba takich ludzi leczyc i pilnowac bo nigdy nie wiadomo....
Lenka12_12
Lenka12_12
 
 

Potrafię : jeść!hiiihi!nawet samodzielnie
Wiek : 38
Jestem z: : TAM
Dzieci : narazie pozostane przy jednym słoneczku Adrianku!

Zaproszeń na ciacho : 47
Postów : 1644


Powrót do góry Go down

Czy debranie sobie życia to odwaga?? - Page 2 Empty Re: Czy debranie sobie życia to odwaga??

Pisanie by motylek.2 Czw 29 Paź 2009, 16:17

samobojca to czlowiek zdesperowany, a do jego desperacji doprowadzadzaja rozne czynniki, rowniez ludzie...
Przedewszystkim jest przejawem głupoty tacy ludzie potrzebują pomocy jakiegokolwiek WSPARCIA Czują się niepotrzebni i sami na tym świecie nawet nie zdajemy sobie sprawy że ktoś koło nas może tej pomocy potrzebować po prostu dusi wszystko w sobie nie chce o tym gadać w dzisiejszych czasach jest mało motywacji brak pracy pieniędzy to wszystko sprawia że człowiek sobie nie radzi z własnym życiem nie jest kolorowo
motylek.2
motylek.2
 
 

Wiek : 36
Jestem z: : woj.łódzkie
Dzieci : jeszcze nie mama

Zaproszeń na ciacho : 6
Postów : 503


Powrót do góry Go down

Czy debranie sobie życia to odwaga?? - Page 2 Empty Re: Czy debranie sobie życia to odwaga??

Pisanie by sylwia Czw 29 Paź 2009, 16:38

samobojca sa według mnie dwa rodzaje głupi ktorzy sami na własne zyczenie sie nimi staja poprzez skoki do wody, pływanie po pijanemu, prowadzenie aut pod wpływem roznych uzywek i robieniu innych głupich żeczy
I są tacy ktorzy nie mogą sobie poradzic ze swoimi problemami i chyba boja sie zwrocic do kogos bliskiego lub specjalisty o pomoc bo chyba wstydza sie tego co siedzieje w ich głowach obawiaja sie ze zostana wysmiani albo zlekceważeni bo dla jednego pewien problem jest najwazniejszy na świecie a dla innego ten sam problem jest tak zwaną pestka Nie wiem co taki człowiek myśli podczas odbierania sobie zycia ale napewno nie jest mu łatwo i wydaje im sie ze dla nich jest to najlepsze rozwiązanie szkoda tylko ze tuz przed popełnieniem samobójstwa nie pomyślą o rodzinie i bliskich im ludziach ktorzy beda bardzo cierpieli.Dla mnie temat rzeka mozna by pisac i pisac ale tacy ludzie napewno sa odwazni, głupi i zdesperowani swoja bezradnoscia na ich problemy
sylwia
sylwia
 
 

Potrafię : duzo
Wiek : 37
Jestem z: : Glasgow
Dzieci : Wiktoria

Zaproszeń na ciacho : 44
Postów : 1401


Powrót do góry Go down

Czy debranie sobie życia to odwaga?? - Page 2 Empty Re: Czy debranie sobie życia to odwaga??

Pisanie by sylwia Czw 29 Paź 2009, 16:39

a co do ksiezy to zalezy pewnmie na jakiego sie trafi
a u innych to kwestia pieniedzy
sylwia
sylwia
 
 

Potrafię : duzo
Wiek : 37
Jestem z: : Glasgow
Dzieci : Wiktoria

Zaproszeń na ciacho : 44
Postów : 1401


Powrót do góry Go down

Czy debranie sobie życia to odwaga?? - Page 2 Empty Re: Czy debranie sobie życia to odwaga??

Pisanie by MamaM Czw 29 Paź 2009, 20:24

M&C, Nieznajoma...cóż mogę więce niż Was Zbiorowe wtulenie
MamaM
MamaM
 
 

Potrafię : być
Wiek : 48
Jestem z: : Polski
Dzieci : Mimi, Kubuś

Zaproszeń na ciacho : 67
Postów : 3351


Powrót do góry Go down

Czy debranie sobie życia to odwaga?? - Page 2 Empty Re: Czy debranie sobie życia to odwaga??

Pisanie by MamaM Czw 29 Paź 2009, 20:31

M&C, Nieznajoma ...cóż mogę więcej niż Was Zbiorowe wtulenie
MamaM
MamaM
 
 

Potrafię : być
Wiek : 48
Jestem z: : Polski
Dzieci : Mimi, Kubuś

Zaproszeń na ciacho : 67
Postów : 3351


Powrót do góry Go down

Czy debranie sobie życia to odwaga?? - Page 2 Empty Re: Czy debranie sobie życia to odwaga??

Pisanie by serce000 Czw 29 Paź 2009, 22:28

aminka napisał:Nie slyszalam nic o tym, ze ksieza nie chca chowac ludzi, ktorzy popelnili samobojstwo, ale moge sobie to wyobrazic, bo religia chrzescijanska zabrania popelniania samobojstw.

Ale jak pisze nieznajoma, kasa czyni cuda - przede wszystkim u ksiezy

Nie dokońca sie zgodzę z wami, bo teraz samobójcy powinni miec normalny pochówek, gdyż zmieniło sie prawo kanoniczne , gdzie podkreślono iż nikt z ludzi nie jest w stanie stwierdzic jaka była ostatnia minuta życia samobójcy. Taka osoba może byc bardziej zbawiona niż niejeden przykładny chrzescijanin; to nie my sadzimy tylko Bóg- przynajmniej tak nakazuje nam nasza wiara.
Dlatego uważam że nie jest to kwestia kasy, tylko nowego prawa kanonicznego aczkolwiek wielu ksiedzy robi na tym niezły interes finansowy

serce000
 
 

Potrafię : opiekowac sie dziecmi
Wiek : 44
Jestem z: : Podkarpacia
Dzieci : 3 fajnych chłopaków i maż:)

Zaproszeń na ciacho : 1
Postów : 13


Powrót do góry Go down

Czy debranie sobie życia to odwaga?? - Page 2 Empty Re: Czy debranie sobie życia to odwaga??

Pisanie by motylek.2 Pią 30 Paź 2009, 19:18

Teraz to kasiadz za wszystko bierze kase.Pamietam jednego roku mielismy bardzo ciezkie swieta kazdy grosz oszczedzalismy i jak kasiadz chodził po koledzie dlaismy mu 20 zł a on to tylko tyle macie co tak mało. Mama az sie popłakała.Smutek
motylek.2
motylek.2
 
 

Wiek : 36
Jestem z: : woj.łódzkie
Dzieci : jeszcze nie mama

Zaproszeń na ciacho : 6
Postów : 503


Powrót do góry Go down

Czy debranie sobie życia to odwaga?? - Page 2 Empty Re: Czy debranie sobie życia to odwaga??

Pisanie by rossi82 Pią 30 Paź 2009, 19:49

motylek.2 napisał:Teraz to kasiadz za wszystko bierze kase.Pamietam jednego roku mielismy bardzo ciezkie swieta kazdy grosz oszczedzalismy i jak kasiadz chodził po koledzie dlaismy mu 20 zł a on to tylko tyle macie co tak mało. Mama az sie popłakała.Smutek

Spotkałam się z podobnym przypadkiem, u sąsiadki. Po kolędzie przyszła się wyżalić Smutek
W każdym bądź razie nie chciałabym wrzucać wszystkich księży do jednego worka. Wydaje mi się że nie wszyscy mają w sobie prawdziwe powołanie.
rossi82
rossi82
 
 

Potrafię : zrobić bardzo smacznego zakalca ;)
Wiek : 41
Jestem z: : Szkocji
Dzieci : jedna sztuka ;)

Zaproszeń na ciacho : 68
Postów : 1933


Powrót do góry Go down

Czy debranie sobie życia to odwaga?? - Page 2 Empty Re: Czy debranie sobie życia to odwaga??

Pisanie by motylek.2 Pią 30 Paź 2009, 20:12

Niestety w mojej parafi tak było jest i bedzie nie ma ksiadza który by nie wzioł za cos pieniedzy. Jak przychodzi nowy ksiadz to musi dostosowac sie do zwyczajów starych ksiedzy i krakac z nimi tak jak oni kracza. Potem dziwia sie ze ludzie odpychaja sie od koscioła bo oni tak robia i to ksieza odpychaja ludzi od koscioła swoim postepowaniem. I brania pieniedzy za wszytsko i podnoszeniem cen za ubiór koscioła czy ślub badz chrzest.
motylek.2
motylek.2
 
 

Wiek : 36
Jestem z: : woj.łódzkie
Dzieci : jeszcze nie mama

Zaproszeń na ciacho : 6
Postów : 503


Powrót do góry Go down

Czy debranie sobie życia to odwaga?? - Page 2 Empty Re: Czy debranie sobie życia to odwaga??

Pisanie by motylek.2 Pią 30 Paź 2009, 20:16

A wracajac do powołania to tylko jeden ksiadz w mojej parafi był prawdziwy.
Potrafił zrozumiec dołozyc z własnej kieszeni jesli któs nie miał. Prowadził religie i za kazdym razem na mojej lekcji płakał wyzalał sie jak uczniowie daja mu popalic w szkole. Podkładajac mu nogi na przerwach bluzniac wyzywajac. Takiego ksiedza zadko sie spotyka gdzie był z nami tak zwiazany. Potrafiac porozmawiac z checią chciałao sie modlic i chodzic na religie.
Był na parafii 4 lata kazdy ksiadz poniewierał nim i zawsze opowiadał jak ma tu ciezko. Ale niestety w tym roku przeniesli go gdzies daleko Smutek
motylek.2
motylek.2
 
 

Wiek : 36
Jestem z: : woj.łódzkie
Dzieci : jeszcze nie mama

Zaproszeń na ciacho : 6
Postów : 503


Powrót do góry Go down

Czy debranie sobie życia to odwaga?? - Page 2 Empty Re: Czy debranie sobie życia to odwaga??

Pisanie by Lenka12_12 Pią 30 Paź 2009, 22:28

Mnie ostatnio tesciowa strofuje ze mam chodzic do koscioła bo mi ksiadz nie ochrzci dzecka-ja krótko odpowiadam ze nie ten to kolejny !Nie bede sie przed nim płaszczyc zapytam, jak powie ze nie kij mu w oczko ide do innego!Nie bede mu sypac kasy zeby mi zrobił przysługe i nie bede przyzwyczajac do pieniazków jak inni ludzie którzy daja a pózniej mówia ze bierze!jednak chyba odchodzimy od tematu!moze kolejny wątek pt ksieza i ich grzeszki?1?
1!!!?
Lenka12_12
Lenka12_12
 
 

Potrafię : jeść!hiiihi!nawet samodzielnie
Wiek : 38
Jestem z: : TAM
Dzieci : narazie pozostane przy jednym słoneczku Adrianku!

Zaproszeń na ciacho : 47
Postów : 1644


Powrót do góry Go down

Czy debranie sobie życia to odwaga?? - Page 2 Empty Re: Czy debranie sobie życia to odwaga??

Pisanie by aniaffff Sob 31 Paź 2009, 23:34

motylek.2 napisał:Teraz to kasiadz za wszystko bierze kase.Pamietam jednego roku mielismy bardzo ciezkie swieta kazdy grosz oszczedzalismy i jak kasiadz chodził po koledzie dlaismy mu 20 zł a on to tylko tyle macie co tak mało. Mama az sie popłakała.Smutek

U mnie kiedys ksiadz po Koledzie jezdzil swoim samochodem, zazwyczaj ktoś po niego jezdzi i go odwizi. W każdym razie jak juz wziął ofiare poprosił 5 zł na paliwo. Szczęki nam opadły, tata tak się wkurzył że nie dał.
aniaffff
aniaffff
 
 

Potrafię : niezle sprzatać
Wiek : 42
Jestem z: : Głowna
Dzieci : cudnego synka Filipka

Zaproszeń na ciacho : 145
Postów : 6097


Powrót do góry Go down

Czy debranie sobie życia to odwaga?? - Page 2 Empty Re: Czy debranie sobie życia to odwaga??

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach