Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Marzec 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Calendar Calendar

WAŻNE LINKI
2008-2010
DESIGN
BY NITKA

Wszyscy chorzy ,chyba oszaleje ....

+5
Mama i corcia
justyna82
aminka
anulaaa33
ewa2
9 posters

Go down

Wszyscy chorzy ,chyba oszaleje .... Empty Wszyscy chorzy ,chyba oszaleje ....

Pisanie by ewa2 Wto 14 Lip 2009, 12:03

Witam ,muszę się wam wyżalić . Moje dzieci się pochorowały i to cała trójka naraz ....Już nie mogę ,mają gorączke ,boli ich gardło ,jednego brzuch i wymiotował , oczywiście nie chcą nic jeść ,mało piję (a u nas upał ) ANGINA jak nic !!! ( A tydzień tamu mój Kuba skończył antybiotyk właśnie na Angine-czyżby znowu to cholerstwo zaatakowało -popołudniu wizyta u lek .) O marudzeniu i wojnach o zabawki już nie wspone ..... A tu trzeba zrobić swoje w domu i jeszcze pilnować toważystwa żeby się "nie pozabijali LOL " i co chwilę latać do nich bo to co chwila co innego się chce (a to pić a to bajkę itd) Jak ja dotrwam sama z nimi dowieczora to niewiem -małż w robocie ,pomóż niema kto .....Oj ciężko będzie .....

ewa2
 
 

Potrafię : zrobić dużo jak mi się chce ;)
Wiek : 42
Jestem z: : Tarnowa
Dzieci : 3 synów

Zaproszeń na ciacho : 1
Postów : 118


Powrót do góry Go down

Wszyscy chorzy ,chyba oszaleje .... Empty Re: Wszyscy chorzy ,chyba oszaleje ....

Pisanie by anulaaa33 Wto 14 Lip 2009, 12:08

ewa2 napisał:Witam ,muszę się wam wyżalić . Moje dzieci się pochorowały i to cała trójka naraz ....Już nie mogę ,mają gorączke ,boli ich gardło ,jednego brzuch i wymiotował , oczywiście nie chcą nic jeść ,mało piję (a u nas upał ) ANGINA jak nic !!! ( A tydzień tamu mój Kuba skończył antybiotyk właśnie na Angine-czyżby znowu to cholerstwo zaatakowało -popołudniu wizyta u lek .) O marudzeniu i wojnach o zabawki już nie wspone ..... A tu trzeba zrobić swoje w domu i jeszcze pilnować toważystwa żeby się "nie pozabijali LOL " i co chwilę latać do nich bo to co chwila co innego się chce (a to pić a to bajkę itd) Jak ja dotrwam sama z nimi dowieczora to niewiem -małż w robocie ,pomóż niema kto .....Oj ciężko będzie .....

Będzie dobrze najważniejsze że LOL jest bo to chyba dla dziecka najlepsze na chorobę bo przecież to nie tylko my cierpimy że dzieci marudzą bo to przecież one są chore nie ma się co dziwić że marudzą my też marudzimy jak jesteśmy chorzy a co dopiero dzieciaczki Zbiorowe wtulenie

anulaaa33
 
 

Potrafię : śmiać się :D
Wiek : 40
Jestem z: : Polski :D
Dzieci : 3 baby

Zaproszeń na ciacho : 133
Postów : 6481


Powrót do góry Go down

Wszyscy chorzy ,chyba oszaleje .... Empty Re: Wszyscy chorzy ,chyba oszaleje ....

Pisanie by aminka Wto 14 Lip 2009, 14:23

Trzymaj sie i nie daj sie!!! Jestesmy z Toba - na pewno przetrwasz! Zbiorowe wtulenie
aminka
aminka
 
 

Potrafię : pakowac walizki :)
Wiek : 45
Jestem z: : z miasta...
Dzieci : sliczna coreczka

Zaproszeń na ciacho : 27
Postów : 1090


Powrót do góry Go down

Wszyscy chorzy ,chyba oszaleje .... Empty Re: Wszyscy chorzy ,chyba oszaleje ....

Pisanie by justyna82 Wto 14 Lip 2009, 23:10

U nas tak samo zuzana miała angine 2 tygodnie temu przy tym przyplątał się kaszel i jest do tej pory ,wczoraj byłam u lekarza i ma zapalenie oskrzeli i znowu antybiotyk
justyna82
justyna82
 
 

Potrafię : gotowac
Wiek : 41
Jestem z: : ŁOWICZ
Dzieci : Zuzanna i Ernest

Zaproszeń na ciacho : 5
Postów : 190


Powrót do góry Go down

Wszyscy chorzy ,chyba oszaleje .... Empty Re: Wszyscy chorzy ,chyba oszaleje ....

Pisanie by Mama i corcia Wto 14 Lip 2009, 23:21

Ch te wstretne choroby czy one musza tak nekac te nasze dziecinki.
Mama i corcia
Mama i corcia
 
 

Potrafię : dobrze zjesc:))
Wiek : 42
Jestem z: : Austrii
Dzieci : Jessica

Zaproszeń na ciacho : 149
Postów : 6803


Powrót do góry Go down

Wszyscy chorzy ,chyba oszaleje .... Empty Re: Wszyscy chorzy ,chyba oszaleje ....

Pisanie by Joliczka Wto 14 Lip 2009, 23:45

Zbiorowe wtulenie życzę dużo wytrwałości i zdrówka dla dzieciaków!
Joliczka
Joliczka
 
 

Potrafię : co nie co
Wiek : 42
Jestem z: : Nowa Sól
Dzieci : mam dwów wspaniałych synów

Zaproszeń na ciacho : 28
Postów : 1730


Powrót do góry Go down

Wszyscy chorzy ,chyba oszaleje .... Empty Re: Wszyscy chorzy ,chyba oszaleje ....

Pisanie by rumianek :) Sro 15 Lip 2009, 10:42

Zbiorowe wtulenie
rumianek :)
rumianek :)
 
 

Potrafię : całe mnóstwo rzeczy :)
Wiek : 47
Jestem z: : Lublina
Dzieci : jedna kruszynka :)

Zaproszeń na ciacho : 31
Postów : 897


Powrót do góry Go down

Wszyscy chorzy ,chyba oszaleje .... Empty Re: Wszyscy chorzy ,chyba oszaleje ....

Pisanie by ewa2 Sro 15 Lip 2009, 10:44

No i byłam wczoraj z nimi wieczorem u lekarza i pani doktor nic nie stwierdziła -powiedziała że nawet gardła nie mają czerwonego Co? i że nie przepisze im żednych lekarstw tylko żebym sobie przyszła z nimi drugi raz jutro popołudniu (czyli dziś ). Co za babsko ! Oni mają 39 gorączki gardło ich boli jak djabli że nawet nic nie zjedli od poniedziałku (tylko picia pilnujemy ) Kuba wymiotował ,boli go brzuch i głowa a według Pani doktor nic im nie jest Bez komentarza!
Dziś naszczęście idziemy popołudniu do swojej lekarki więc licze na lepszą wizyte ....
Pozatym dowiedziałam się ża angina może nawracać (tzw nawracające anginy -jakieś dziecko miało ich 6 podrząd )

justyna82 -dużo zdrówka dla Zuzanny Uściski

ewa2
 
 

Potrafię : zrobić dużo jak mi się chce ;)
Wiek : 42
Jestem z: : Tarnowa
Dzieci : 3 synów

Zaproszeń na ciacho : 1
Postów : 118


Powrót do góry Go down

Wszyscy chorzy ,chyba oszaleje .... Empty Re: Wszyscy chorzy ,chyba oszaleje ....

Pisanie by dagolis Sro 15 Lip 2009, 10:50

życzę zdrówka dla wszystkich dzieciaczków. a tym lekarzom to Lanie na gołą dupę

dagolis
 
 

Wiek : 73
Jestem z: : Wawa
Dzieci : Julia

Zaproszeń na ciacho : 51
Postów : 2524


Powrót do góry Go down

Wszyscy chorzy ,chyba oszaleje .... Empty Re: Wszyscy chorzy ,chyba oszaleje ....

Pisanie by Mama i corcia Sro 15 Lip 2009, 11:22

Ewa duzo zdrowka dla dzieci.
Co do angin to moga byc nawracajace.Ja za dziecka mialam bez przerwy anginy,nigdy nie bylam nawet przeziebiona tylko od razu angina.
I czasami mialam co dwa tygodnie.Zalecili mi wycac migdalki i jak juz mama ze mna poszla to ja ucieklam ze szpitala i migdalki mam do dzis LOL a anginy skonczyly mi sie doslownie 5 lat temu i nie wiem czy to dlatego ze przeprowadzilam sie w gory czy tak same z siebie.
Mama i corcia
Mama i corcia
 
 

Potrafię : dobrze zjesc:))
Wiek : 42
Jestem z: : Austrii
Dzieci : Jessica

Zaproszeń na ciacho : 149
Postów : 6803


Powrót do góry Go down

Wszyscy chorzy ,chyba oszaleje .... Empty Re: Wszyscy chorzy ,chyba oszaleje ....

Pisanie by sylwia Sro 15 Lip 2009, 13:13

ewa duzo zdrówka dla dzieciaszków wstrętne chorobska nie maja sie gdzie przyplatac tylko do maleństw
sylwia
sylwia
 
 

Potrafię : duzo
Wiek : 37
Jestem z: : Glasgow
Dzieci : Wiktoria

Zaproszeń na ciacho : 44
Postów : 1401


Powrót do góry Go down

Wszyscy chorzy ,chyba oszaleje .... Empty Re: Wszyscy chorzy ,chyba oszaleje ....

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach