Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Kwiecień 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Calendar Calendar

WAŻNE LINKI
2008-2010
DESIGN
BY NITKA

Zdrowe stópki

+6
aminka
aniaffff
Joliczka
dagolis
Nieznajoma
mama33
10 posters

Go down

Zdrowe stópki Empty Zdrowe stópki

Pisanie by mama33 Pią 22 Maj 2009, 13:12

Ortopeda stwierdził,że Pawełek ma stópki płasko koślawe i zalecił nam by chodził przez cały czas w domu w kapciuszkach z wkładkami ,które nam przepisał!Stwierdził, że to częsty problem u maluchów i można to skorygował ale trzeba stosować się do jego zaleceń!Powiedział też , że dziecko nie może chodzić w domu na bosaka gdyż to jest niezdrowe dla stópek malucha i od momentu jak zaczyna chodzić samodzielnie powinno w domku chodzić w kapciuszkach! Byłam trochę zła bo wcześniej nikt mnie o tym nie informował a mój synek fakt może na bosaka nie wędrował ale w skarpetkach antypoślizgowych owszem a to podobno nie wystarczające! Oczywiście mój synuś od tamtego czasu non stop chodzi w kapciuchach i się do nich tak przyzwyczaił że nawet jak chcę mu zdjąć na trochę by mu odpoczęły stópki to krzyczy, że nie i koniec!
A jak u Was maluchy biegają po domu ?Radość Radość Radość
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

Zdrowe stópki Empty Re: Zdrowe stópki

Pisanie by Nieznajoma Pią 22 Maj 2009, 13:27

moja w zwykłysz szacianych buzikach z twarda podeszwa co prawda spód jest lekko profilowany wiec wedlug mnie sa ok ale moja uwielbia latac na bosaka czesto sciaga buty i idzie nawet w skarpetkach nie chce chodzic tylko cąlkiem na boso ma to chyba po mnie bo ja tez uwielbiam bez bótów chodzic tylkow skarpetkach a mój maz nienawidzi znowu on tylko w kapciach
Nieznajoma
Nieznajoma
 
 

Potrafię : wszystko
Wiek : 36
Jestem z: : polski
Dzieci : 1 drugie w drodze ;)

Zaproszeń na ciacho : 80
Postów : 3810


Powrót do góry Go down

Zdrowe stópki Empty Re: Zdrowe stópki

Pisanie by dagolis Pią 22 Maj 2009, 13:48

moja mała chodzi po domu tylko w skarpetkach antyposlizgowych albo bez niczego. Nawet nie słyszam o tym chodzeniu w kapciuszkach więc dobrze wiedzieć...

dagolis
 
 

Wiek : 73
Jestem z: : Wawa
Dzieci : Julia

Zaproszeń na ciacho : 51
Postów : 2524


Powrót do góry Go down

Zdrowe stópki Empty Re: Zdrowe stópki

Pisanie by Joliczka Pią 22 Maj 2009, 14:00

Mój Gabi też w skarpetach on nie cierpi kapci zakłada je tylko jwtedyj ak chce wyjść na balkon!
Joliczka
Joliczka
 
 

Potrafię : co nie co
Wiek : 42
Jestem z: : Nowa Sól
Dzieci : mam dwów wspaniałych synów

Zaproszeń na ciacho : 28
Postów : 1730


Powrót do góry Go down

Zdrowe stópki Empty Re: Zdrowe stópki

Pisanie by Joliczka Pią 22 Maj 2009, 14:00

miało być "wtedy"
Joliczka
Joliczka
 
 

Potrafię : co nie co
Wiek : 42
Jestem z: : Nowa Sól
Dzieci : mam dwów wspaniałych synów

Zaproszeń na ciacho : 28
Postów : 1730


Powrót do góry Go down

Zdrowe stópki Empty Re: Zdrowe stópki

Pisanie by aniaffff Pią 22 Maj 2009, 14:06

Mój zazwyczaj w szmaciaczkach ( tenisówkach ), czasem w skarpetkach. Nie lubię jak chodzi na boso bo pójdzie do teściowej i zaraz ma brudne skarpetki. Uwielbia jak wieczorem ma gołe stópki, biega wtedy jak szalony.
aniaffff
aniaffff
 
 

Potrafię : niezle sprzatać
Wiek : 42
Jestem z: : Głowna
Dzieci : cudnego synka Filipka

Zaproszeń na ciacho : 145
Postów : 6097


Powrót do góry Go down

Zdrowe stópki Empty Re: Zdrowe stópki

Pisanie by aminka Pią 22 Maj 2009, 15:42

U nas tez maly problem - Amisia stawia lewa nozke troszke do srodka. Dostala na noc bucik ortopedyczny i na dzien wkladeczki robione na zamowienie, ale tylko do bucikow wyjsciowych.
Nam z kolei powiedzialy juz 3 osoby: otropeda, specjalista z firmy ortopedycznej i rowniez jej pediatra, ze w domu do oporu tylko na bosaka, zadnych kapci...ehhh i komu tu wierzyc??
aminka
aminka
 
 

Potrafię : pakowac walizki :)
Wiek : 45
Jestem z: : z miasta...
Dzieci : sliczna coreczka

Zaproszeń na ciacho : 27
Postów : 1090


Powrót do góry Go down

Zdrowe stópki Empty Re: Zdrowe stópki

Pisanie by mama33 Pią 22 Maj 2009, 15:56

aminka napisał:U nas tez maly problem - Amisia stawia lewa nozke troszke do srodka. Dostala na noc bucik ortopedyczny i na dzien wkladeczki robione na zamowienie, ale tylko do bucikow wyjsciowych.
Nam z kolei powiedzialy juz 3 osoby: otropeda, specjalista z firmy ortopedycznej i rowniez jej pediatra, ze w domu do oporu tylko na bosaka, zadnych kapci...ehhh i komu tu wierzyc??
No właśnie i komu tu wierzyć? Co lekarz to inna opinia! Nasz powiedział żeby w żadnym wypadku nie chodził na boso chyba że na plaży po piaseczku lub na trawce tam gdzie są nierówne powierzchnie wtedy mięśnie stópki pracują!
Mój mały też stawia nieco nóżki do środka ale mam nadzieję, że wkładki i butki profilaktyczne to skorygują
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

Zdrowe stópki Empty Re: Zdrowe stópki

Pisanie by Mama i corcia Sob 23 Maj 2009, 00:12

No wlasnie tak czytam i tez juz glupieje bo slyszalam rozne opinie na temat papuckow czy nie.
Jessi od kad zaczela chodzic to biega tylko w skarptkach albo boso calkiem,do paputkow wogole nie dala sie przekonac mimo ze rozne miala i zawsze sciagala a i czasem skarpetki tez sciaga bo ona uwielbia robie tzw. " przeglad paluszkow" LOL
I ma ten sam problem co corcia aminki tylko ze ona obydwie stopki kladzie do srodka,myslalam ze jej to przejdzie i nawet jakis czas bylo dobrze ale znowu to samo,wiec zaczelismy sie martwic i czekamy na wizyte u ortopedy.Mam nadzieje ze bedzie dobrze i ewentualnie skonczy sie na wkladkach.I ciekawa jestem co on nam powie na temat tego czy ma chodzic w papuckach czy bez Pomysły
Mama i corcia
Mama i corcia
 
 

Potrafię : dobrze zjesc:))
Wiek : 42
Jestem z: : Austrii
Dzieci : Jessica

Zaproszeń na ciacho : 149
Postów : 6803


Powrót do góry Go down

Zdrowe stópki Empty Re: Zdrowe stópki

Pisanie by aminka Sob 23 Maj 2009, 00:19

U nas mala biega przewaznie w skarpetkach antyposlizgowych.
Szkoda mi jej tylko, bo ten nieszczesny bucik ma zakladany na noc i bedzie go nosila przez rok. Wkladki ortopedyczne przez 3 mce. No ale zdrowko jest najwazniejsze!!
Trzymajmy kciuki za nasze kochane krzywuski!!
aminka
aminka
 
 

Potrafię : pakowac walizki :)
Wiek : 45
Jestem z: : z miasta...
Dzieci : sliczna coreczka

Zaproszeń na ciacho : 27
Postów : 1090


Powrót do góry Go down

Zdrowe stópki Empty Re: Zdrowe stópki

Pisanie by Marzena i Maja Sob 23 Maj 2009, 00:25

Maja chodzi w skarpetokapciach takie skarpeki z przyszywana skora od spodu.
Mysle ze ortopedzi mowiacy ze boso najlepiej maja racje.
Jednak boso w domu to nie wystarcza, musza byc tez dobre buty na
dwor, lekkie, z miekka podeszwa by nie bylo efektu buta narciarskiego, zeby stopa mogla pracowac tak jakby byla boso.
i nie za wczesnie te buty zeby jaknajduzej dziecko doskonalilo swoje chodzenie bez skorupy wokol stopy.

moj siostrzeniec mial miec takie cos zakladane na obie nogi jakby szyna ale lapiaca cala stope i kolano.
napewno wtedy jeszcze nie chodzil i chyba tez jeszcze nie razkowal.
pomiedzy zrobieniem odlewu i dostarczeniem nam tych szyn siostrzeniec jednak urosl wiec nugdy ich nie zalozyl bo byly juz za male, siostra postanowila nie robic mu kolejnych i chyba po konsultacji z ortopeda zdecydowala nic z tym dalej nie robic i dobrze zrobila bo niby wady same zniknely jak Feliks zaczal chodzic.
Marzena i Maja
Marzena i Maja
 
 

Potrafię : gotowac, zrozumiec dzieci, pomagac, spac
Wiek : 39
Jestem z: : Szklarska Poreba
Dzieci : Maja Emilia

Zaproszeń na ciacho : 35
Postów : 2104


Powrót do góry Go down

Zdrowe stópki Empty Re: Zdrowe stópki

Pisanie by mama33 Sob 23 Maj 2009, 00:34

Mama i córcia mam nadzieję że ze stópkami u Twojej córci będzie wszystko w porządku! A kiedy macie wizytę? Mój szkrab u ortopedy ma wizytę kontrolną za 2 miesiące i mam nadzieję że będzie poprawa!
Oj jak ja bym chciała tak dla odmiany od tych wszystkich lekarzy do których chodzimy z Pawełkiem usłyszeć same dobre wiadomości !!!!!
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

Zdrowe stópki Empty Re: Zdrowe stópki

Pisanie by Mama i corcia Sob 23 Maj 2009, 00:49

Mama33 nic sie nie martw zobaczysz przyjdzie dzien ze beda same wspaniale wiedomosci a Ty bedziesz przeszczesliwa Uściski

A my wizyte mamy we srode.
Mama i corcia
Mama i corcia
 
 

Potrafię : dobrze zjesc:))
Wiek : 42
Jestem z: : Austrii
Dzieci : Jessica

Zaproszeń na ciacho : 149
Postów : 6803


Powrót do góry Go down

Zdrowe stópki Empty Re: Zdrowe stópki

Pisanie by mama33 Sob 23 Maj 2009, 01:04

Dzięki Zbiorowe wtulenie Uściski Kwiat
i będę trzymała w środę kciuki żeby wszystko było dobrze O tak!
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

Zdrowe stópki Empty Re: Zdrowe stópki

Pisanie by Mama i corcia Sob 23 Maj 2009, 01:08

Dziekuje Kwiat
Mama i corcia
Mama i corcia
 
 

Potrafię : dobrze zjesc:))
Wiek : 42
Jestem z: : Austrii
Dzieci : Jessica

Zaproszeń na ciacho : 149
Postów : 6803


Powrót do góry Go down

Zdrowe stópki Empty Re: Zdrowe stópki

Pisanie by dagolis Pią 10 Lip 2009, 19:33

dziewczyny , mam pytanie bo moja Natalia zaczeła prawą nóżkę stawiać do środka. czy powinnam iśc najpierw do rodzinnego czy od razu do ortopedy? potrzebne skierowanie czy nie?? jak to jest?? i jak to u Was było z tymi wkładkami? bardzo przeszkadzają w chodzeniu??

dagolis
 
 

Wiek : 73
Jestem z: : Wawa
Dzieci : Julia

Zaproszeń na ciacho : 51
Postów : 2524


Powrót do góry Go down

Zdrowe stópki Empty Re: Zdrowe stópki

Pisanie by Mama i corcia Pią 10 Lip 2009, 19:43

U nas nie trzeba miec skierowania od pediatry wiec odrazu poszlismy do ortopedy.
Mam nadzieje ze Jessi nie beda te wkladki przeszkadzac,jeszcze nie wiem bo wkladki do odbioru mamy w poniedzialek.
Jessi obydwie nozki kieruje do srodka i dlatego ma w wkladkach chodzic przez 3 miesiace i to praktycznie caly czas.
Mama i corcia
Mama i corcia
 
 

Potrafię : dobrze zjesc:))
Wiek : 42
Jestem z: : Austrii
Dzieci : Jessica

Zaproszeń na ciacho : 149
Postów : 6803


Powrót do góry Go down

Zdrowe stópki Empty Re: Zdrowe stópki

Pisanie by dagolis Pią 10 Lip 2009, 19:52

M&c a te wkładki to można zakładać do każdych bucików??

dagolis
 
 

Wiek : 73
Jestem z: : Wawa
Dzieci : Julia

Zaproszeń na ciacho : 51
Postów : 2524


Powrót do góry Go down

Zdrowe stópki Empty Re: Zdrowe stópki

Pisanie by dagolis Pią 10 Lip 2009, 19:53

M&c czekałaś 2 miesiące na wkładki??? od tego ostatniego postu co pisałaś o wizycie??

dagolis
 
 

Wiek : 73
Jestem z: : Wawa
Dzieci : Julia

Zaproszeń na ciacho : 51
Postów : 2524


Powrót do góry Go down

Zdrowe stópki Empty Re: Zdrowe stópki

Pisanie by Majka Pią 10 Lip 2009, 21:00

z tym chodzeniem w kapciuszkach to ronie bywa pewnie zalezy od tego jak oceni ortopeda.Bylismy w zeszłym roku z młoda w Instytucie u swietnego ortopedy i on stwierdził ze chodzenie na bosaka jest w porzadku i powinno dziecko jak najwiecej chodzic z tym ze moja mloda troszke tylko nozka jej jakby leci ale lekarz pwoiedział ze jak ubierze buty to tego nei bedzie widac a problem nadal bedzie wiec bez sensu tak utrwalac stope a szczegolnie taka mała dopiero o wszystkim mozna stwierdzic jak dziecko bedzie mialo 3-4 lata wczesniej nei powinno sie ingerowac w te sprawy,ja barzdiej sie martwiłam ze corka ma nozki w X ,ale lekarz stwierdził ze mzolwie ze to minie gdy zgrubnie troszke bo teraz ma strasznei chude nogi a to jeszcze bardziej wyolbrzymia problem.Wiec generalnie małe dzieci pwoinny biegac własnie boso ,ale chyba co lekarz to inaczej LOL syn od poczatku chodził tylko w Bartkach (nawet po domu) ,Geoxa i teraz gdy ma 9 lat i tak wyszło małe płaskostopie :(
Majka
Majka
 
 

Potrafię : hmmm
Wiek : 47
Jestem z: : z małopolskiego/okolice krakowa
Dzieci : dwoje:)

Zaproszeń na ciacho : 7
Postów : 254


Powrót do góry Go down

Zdrowe stópki Empty Re: Zdrowe stópki

Pisanie by aminka Pią 10 Lip 2009, 21:20

Te wkladki mozna zakladac do kazdych bucikow. U nas pojawil sie problem, bo nie od kazdych sie miescily, a w jednych uciskaly tak, ze zrobil sie babelek. Otropeda i specjalisci z firmy ortopedycznej powiedzieli, ze te wkladki to i tak najwazniejsze nie sa, tylko ten bucik korygujacy co ma zakladany na noc.

Bylismy tez raz u takiego starszego ortopedy, to powiedzial, ze jak wkladki uciskaja to najlepiej zalozyc... buty na odwrot!!! Kiedys sie tylko tak robilo i to bardzo skuteczna metoda. W sumie by sie zgadzalo, bo ten bucik oprtopedyczny co ma Amisia jest na lewa nozke, a wyglada zupelnie jakby byl na prawa LOL
aminka
aminka
 
 

Potrafię : pakowac walizki :)
Wiek : 45
Jestem z: : z miasta...
Dzieci : sliczna coreczka

Zaproszeń na ciacho : 27
Postów : 1090


Powrót do góry Go down

Zdrowe stópki Empty Re: Zdrowe stópki

Pisanie by dagolis Pią 10 Lip 2009, 21:26

aminka ile czasu macie zalecone takie leczenie??

dagolis
 
 

Wiek : 73
Jestem z: : Wawa
Dzieci : Julia

Zaproszeń na ciacho : 51
Postów : 2524


Powrót do góry Go down

Zdrowe stópki Empty Re: Zdrowe stópki

Pisanie by kika4333 Pią 10 Lip 2009, 21:57

Joliczka napisał:Mój Gabi też w skarpetach on nie cierpi kapci zakłada je tylko jwtedyj ak chce wyjść na balkon!



Moja Nati też nie lubi chodzić w skarpetach ani w butach, najlepiej jej na boso.
kika4333
kika4333
 
 

Potrafię : duuuuużo
Wiek : 43
Jestem z: : centrum Polski
Dzieci : Kacper Natalia

Zaproszeń na ciacho : 13
Postów : 689


Powrót do góry Go down

Zdrowe stópki Empty Re: Zdrowe stópki

Pisanie by Mama i corcia Pią 10 Lip 2009, 22:51

Dagolis nie czekalam tyle na wkladki,mysmy dopiero w poniedzialek mieli wizyte a za tydzien czyli w ten co bedzie poniedzialek mamy wkladki do odbioru.
Ortopeda stwierdzila ze ze te wkladki mamy zakladac jej i do papuci i do butow a czy beda pasowac to jeszcze nie wiem ale mam nadzieje ze tak.
Zastanawiam sie tylko jak przekonac Jessi do chodzenia w domu w czyms bo ona tylko boso a jak jej zaloze buciki to zaraz sciaga.Mam nadzieje ze jakos to bedzie.A dobrze sie sklada bo w sobote jade na miesiac do PL a tam bedzie raczej tylko na dworze wiec buty konieczne beda.
Mama i corcia
Mama i corcia
 
 

Potrafię : dobrze zjesc:))
Wiek : 42
Jestem z: : Austrii
Dzieci : Jessica

Zaproszeń na ciacho : 149
Postów : 6803


Powrót do góry Go down

Zdrowe stópki Empty Re: Zdrowe stópki

Pisanie by mama33 Pią 10 Lip 2009, 23:00

dagolis napisał:dziewczyny , mam pytanie bo moja Natalia zaczeła prawą nóżkę stawiać do środka. czy powinnam iśc najpierw do rodzinnego czy od razu do ortopedy? potrzebne skierowanie czy nie?? jak to jest?? i jak to u Was było z tymi wkładkami? bardzo przeszkadzają w chodzeniu??
U nas najpierw trzeba było iść do pediatry po skierowanie do ortopedy potem to skierowanie ważne jest przez cały rok!
U nas na wkładki nie trzeba było czekać ortopeda przepisała jakie mają być na skierowaniu a w sklepie ortopedycznym po prostu je kupiliśmy!
Mojemu synkowi w ogóle nie przeszkadzają w chodzeniu! Ja zakładam mu je do jednych bucików w których chodzi non stop po domu kupiłam mu takie profilaktyczne a do nich właśnie przykleiłam te wkładki! Tak się przyzwyczaił do chodzenia w bucikach po domu że czasem jak chce mu zdjąć by odpoczęła nóżka to krzyczy że buty muszą być na nóżkach i koniec kropka !!!
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

Zdrowe stópki Empty Re: Zdrowe stópki

Pisanie by aminka Pią 10 Lip 2009, 23:21

dagolis napisał:aminka ile czasu macie zalecone takie leczenie??


Wkladeczki miala nosic 3 mce, ale nie nosi, a ten bucik ortopedyczny musi miec rok niestety. Oczywiscie co jakis czas bedzei dostawala nowy jak nozka bedzie rosla.
aminka
aminka
 
 

Potrafię : pakowac walizki :)
Wiek : 45
Jestem z: : z miasta...
Dzieci : sliczna coreczka

Zaproszeń na ciacho : 27
Postów : 1090


Powrót do góry Go down

Zdrowe stópki Empty Re: Zdrowe stópki

Pisanie by Mama i corcia Pią 10 Lip 2009, 23:26

dagolis napisał:aminka ile czasu macie zalecone takie leczenie??


Jessi dostala tylko wkladki tez na 3 miesiace.
Mama i corcia
Mama i corcia
 
 

Potrafię : dobrze zjesc:))
Wiek : 42
Jestem z: : Austrii
Dzieci : Jessica

Zaproszeń na ciacho : 149
Postów : 6803


Powrót do góry Go down

Zdrowe stópki Empty Re: Zdrowe stópki

Pisanie by dagolis Sob 11 Lip 2009, 12:11

dziękuję Wam kochane za odpowiedzi na moje pytania.
Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat Kwiat

w poniedziałek pójdę do periatry po skierowanie. zobaczymy co będzie dalej...

dagolis
 
 

Wiek : 73
Jestem z: : Wawa
Dzieci : Julia

Zaproszeń na ciacho : 51
Postów : 2524


Powrót do góry Go down

Zdrowe stópki Empty Re: Zdrowe stópki

Pisanie by mama33 Sob 11 Lip 2009, 12:16

Będzie dobrze!
Ja mam za miesiąc kontrolę z nóżkami to zobaczę czy te wkładki ortopedyczne mu jakoś pomogły!
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

Zdrowe stópki Empty Re: Zdrowe stópki

Pisanie by dagolis Sro 15 Lip 2009, 10:37

no więc w poniedziałek dostałam skierowanie do ortopedy ale wczoraj byłam na ostatnim badaniu bioderek( na szzęście wszystko jak najlepiej) i pan doktor powiedział że nie powinnam się jeszcze przejmować poniewaz dziecko do drugiego roku życia ma prawo tak chodzić bo kształtuje się dopiero chód. jeśli dziecko skończy dwa latka i będzie mnie coś niepokoić to powinnam wtedy przyjśc a na razie tego się nie leczy .

dagolis
 
 

Wiek : 73
Jestem z: : Wawa
Dzieci : Julia

Zaproszeń na ciacho : 51
Postów : 2524


Powrót do góry Go down

Zdrowe stópki Empty Re: Zdrowe stópki

Pisanie by mama33 Sro 15 Lip 2009, 11:59

No widzisz cieszę się że jest ok!
Możesz córci robić też takie 5 minutowe ćwiczenia to nie zaszkodzi ! Niech się przechadza po domku na paluszkach potem na piętkach to wzmacnia i kształtuje stópki! Musisz zwracać uwagę też na to jak siada najlepiej po turecku!
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

Zdrowe stópki Empty Re: Zdrowe stópki

Pisanie by dagolis Sro 15 Lip 2009, 12:09

mama33 napisał:No widzisz cieszę się że jest ok!
Możesz córci robić też takie 5 minutowe ćwiczenia to nie zaszkodzi ! Niech się przechadza po domku na paluszkach potem na piętkach to wzmacnia i kształtuje stópki! Musisz zwracać uwagę też na to jak siada najlepiej po turecku!
mama33 Dzięki

dagolis
 
 

Wiek : 73
Jestem z: : Wawa
Dzieci : Julia

Zaproszeń na ciacho : 51
Postów : 2524


Powrót do góry Go down

Zdrowe stópki Empty Re: Zdrowe stópki

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach